Wyposażenie sklepów

Urządzenia chłodnicze, regały sklepowe, boksy kasowe

Regały na warzywa - owoce

Pobierz Katalog   katalog

Regały sklepowe na owoce i warzywa

Zdrowie i dobre samopoczucie to nowe słowa kluczowe, tj. konsumenci coraz bardziej zwracają uwagę na naturalną, organiczną i zieloną żywność. Zmieniły się gusty i nawyki konsumpcyjne, a wraz z nimi zmieniły się trendy zakupowe w dziale owoców i warzyw. Stają się one coraz bardziej impulsywne i mniej zaprogramowane. Dlatego niezbędne jest wykorzystanie nowoczesnych regałów na warzywa i owoce.

Wprowadzenie świeżych warzyw i owoców jest kluczem do sukcesu i zmiany przyzwyczajeń konsumpcyjnych z ukierunkowaniem na jakość.

Wykorzystanie w produkcji regałów na warzywa i owoce materiałów takich jak drewno, palety pomoże w projektowaniu specjalnych, nawiązujących do natury stref. Ich zastosowanie uczyni ekspozycje warzyw i owoców przyjazne klientom i środowisku co przyciągnie ich uwagę i pomoże w dokonywaniu zakupów.

Optymalizacja przestrzeni

1. Strefa warzywa i owoce

Zastosowanie ekspozycji warzyw oraz owoców w pionie pozwala na zoptymalizowanie przestrzeń i uporządkowanie układu tych towarów. Pochylone ekspozytory uwzględniają ergonomię zakupów, dzięki czemu warzywa i są bardziej osiągalne, wyeksponowane i miłe dla oka kupującego.

Najlepsza organizacja ekspozycji warzyw i owoców w oparciu o ich sezonowość

Wszystkie oferowane regały, wyspy i stoły przeznaczone do prezentacji owoców i warzyw wyróżniają się możliwością konfiguracji pod względem wysokości, szerokości i głębokości. Takie rozwiązania umożliwiają detalistom lepszą organizację ekspozycji produktów zgodnie z ich sezonowością. Przykładem są szuflady np. na warzywa korzenne, ziemniaki, umieszczone w dolnej części ekspozytora, które działają również jako zamykające dolne fronty. W ten sposób można wykorzystać 3 lub 4 poziomy wystawowe warzyw i owoców, zajmując taką samą przestrzeń ekspozycyjną w porównaniu do standardowych ekspozytorów.

Napędzaj impulsowe zakupy warzyw i owoców

Ekspozytory dynamiczne, takie jak kosze, kozły lub stoły na kółkach umieszczone w wybranych strefach, podkreślają atrakcyjność eksponowanych owoców i warzyw o wyższej cenie i wartości. Są zarazem wsparciem zakupów impulsowych. Są też idealnym rozwiązaniem do wytyczanie pasów ruchu i ścieżek dla klientów.

Higiena jest najważniejsza

Wyspa warzywa i owoce

Jedna z możliwych konfiguracji przewiduje zastosowanie blatów i pleców ze stali nierdzewnej w regałach na owoce i warzywa. Materiał ten jest łatwy do utrzymania czystości, nie ulega korozji, zapewnia maksymalną higienę.

Dzięki modułowemu systemowi, sprzedawca ma możliwość demontażu i ponownego montażu różnych strefach i dowolnym miejscu.

Dodaj oświetlenie kolorowym produktom na ekspozycji

Regały przyścienne warzywa i owoce

Świeże owoce to towary specjalnej troski i wymagają i specyficznego oświetlenia.

Każdy rodzaj owoców i warzyw wymaga w rzeczywistości innego oświetlenia zależnego od intensywności, temperatury i koloru. Oświetlenie LED również jest zalecane jako optymalne rozwiązanie ze względu na brak emisji UV i wydzielane ciepło.

Podsumowanie

Tylko przy odpowiednim połączeniu projektu aranżacji, wyposażenia i oświetlenia, strefa owoców i warzyw w sklepie i supermarkecie uwiedzie i podbije konsumentów, którzy na stałe będą wracali i dokonywali zakupów w Państwa sklepie

Realizacje

Zobacz pozostałą ofertę