Wyposażenie sklepów

Urządzenia chłodnicze, regały sklepowe, boksy kasowe

Regały na warzywa - owoce

Pobierz Katalog   katalog

Regały na warzywa i owoce

Oferujemy system regałów, który pozwala sprzedawcom detalicznym zoptymalizować przestrzeń i „wertykalizować” produkt poprzez zwielokrotnienie rodzaju i ilości eksponowanych produktów, warzywa, owoce, oraz zastosować specjalne oświetlenie, które emituje światło, zaprojektowane w celu podkreślenia kolorystki produktów . System ułatwia integrację modułów z urządzeniami przeznaczonymi do ekspozycji soków owocowych i smoothie, świeżych i gotowych do spożycia przetworzonych warzyw i owoców.

Regały z możliwością personalizacji

Oferowany system ekspozycji usprawnia wizualny merchandising i optymalizuje rentowność.

System prezentacji produktów można w dużym stopniu spersonalizować i dostosować za pomocą szeregu rozwiązani i akcesoriów. Półki ekspozycyjne można pochylać pod różnymi kątami,co umożliwia optymalną ekspozycję towarów. Stal nierdzewna gwarantuje maksymalną integralność nawet w bardzo wilgotnych środowiskach, z dużą odpornością na zarysowania i uderzenia.

Prezentowane regały na warzywa i owoce pomagają zracjonalizować przestrzeń w czasie projektowania powierzchni handlowej. Zastosowanie naszych rozwiązań pomaga w tworzeniu poszczególnych działów, zachowaniu odpowiedniej komunikacji, czyniąc je bardziej wydajnymi.

Regały na warzywa i owoce firmy Cefla

Produkty firmy Cefla to linia regałów do prezentacji i sprzedaży owoców i warzyw. Jest to system funkcjonalny, modułowy, innowacyjny i konfigurowalny w celu spełnienia wszystkich potrzeb sklepów i supermarketów.

Ten system ekspozycji został zaprojektowany, aby spełnić wymagania różnych działów.

Można go konfigurować i spersonalizować z różnych materiałów.

Regały na warzywa

Regały Stół promocyjny 3x3

Realizacje

Zobacz pozostałą ofertę