Wyposażenie magazynów

Kompletne wyposażenie magazynów

Pobierz Katalog   katalog

Antresole magazynowe

Antresole magazynowe inaczej nazywane antresole przemysłowe, są idealnym rozwiązaniem do magazynów wysokich, w których istnieje możliwość wykorzystania niemal całkowicie do wysokości obiektu.

Antresole przemysłowe mogą być skonstruowane na kilku systemach regałów półkowych typ MITO3 oraz EURO4 lub GENIUS. Szeroki wachlarz typów regałów półkowych umożliwia optymalne dopasowanie do wymiarów, rodzaju oraz ciężaru składowanego towaru dzięki czemu antresole są idealnym rozwiązaniem praktycznie do każdego magazynu.

Antresole magazynowe przemysłowe - italfrost.pl

Antresole przemysłowe to systemy regałów półkowych piętrowych MITO 3 i EURO 4, które wzajemnie się uzupełniają. Używają tego samego profilu, ale mają różne półki: z panelami (MITO 3) lub z pojedynczą całą półką (EURO 4).

Antresole przemysłowe sigma - prostota i szybkość budowy

Zaletą antresol przemysłowych SIGMA jest to, że mogą być łatwo i szybko zbudowane lub w razie konieczności zdemontowane, a jej elementy łatwe do transportu. Antresola Sigma to niezwykle wszechstronny produkt, który można łatwo dostosować do różnych wewnątrz obiektów.

Antresole przemysłowe Sigma - Italfrost.pl

Antresole magazynowe - dowolna kolorystyka

Antresole magazynowe SIGMA są dostępne w różnych kolorach. Szeroka gama akcesoriów pozwala uzyskać niestandardowe instalacje.

Antresole magazynowe Sigma - Italfrost.pl

Antresole przemysłowe sigma - stosunek jakości do ceny

Antresola SIGMA zapewnia atrakcyjny stosunek jakości do ceny.

W ofercie różne typy podłóg. Nasi specjaliści doradzą Ci najlepsze rozwiązania w zależności od nośności i warunków pracy. Oprócz trzech rodzajów poniższych stalowych profili podłogowych, wytłaczanych i gładkich, podłogi można układać z płyty wiórowej 38 mm.

TYPY PODŁÓG W ANTRESOLACH SIGMA:

Antresole przemysłowe Sigma - typy podłóg - Italfrost.pl

SCHEMAT POŁCZEŃ I WZMOCNIEŃ W ANTRESOLACH SIGMA

Antresole przemysłowe Sigma - schemat połączeń - Italfrost.pl

Testy statyczne zostały przeprowadzone przez uprawniony organ, które potwierdziły prawidłowość obliczeń statycznych. Na przykład biorąc pod uwagę obliczoną ładowność 300 kg na metr kwadratowy, wyniki testu potwierdzają rzeczywistą nośność 350 kg na m kw., odpowiada to + 16% rezerwy bezpiecznej.

Antresole magazynowe przemysłowe - Realizacje

Zapraszamy do oglądnięcia zrealizowanych przez nas antresol magazynowych w Polsce i na świecie.