Wyposażenie magazynów

Kompletne wyposażenie magazynów

Pobierz Katalog   katalog

Antresole magazynowe

Antresole przemysłowe, są idealnym rozwiązaniem do magazynów wysokich, w których istnieje możliwość wykorzystania niemal całkowicie do wysokości obiektu.

Antresole magazynowe mogą być skonstruowane na kilku systemach regałów półkowych typ MITO3 oraz EURO4 lub GENIUS. Szeroki wachlarz typów regałów półkowych umożliwia optymalne dopasowanie do wymiarów, rodzaju oraz ciężaru składowanego towaru.

Antresole przemysłowe

Regały półkowe piętrowe w systemach MI.TO. 3 i EURO 4 to systemy regałów, które wzajemnie się uzupełniają. Używają tego samego profilu, ale mają różne półki: z panelami (MI.TO. 3) lub z pojedynczą całą półką (EURO 4).

Zaletą antresol SIGMA jest to, że mogą być łatwo i szybko zbudowane lub w razie konieczności zdemontowane, a jej elementy łatwe do transportu. Antresola Sigma to niezwykle wszechstronny produkt, który można łatwo dostosować do różnych wewnątrz obiektów.

Antresole przemysłowe

SIGMA jest dostępny w różnych kolorach. Szeroka gama akcesoriów pozwala uzyskać niestandardowe instalacje.

Antresole przemysłowe

Antresola SIGMA zapewnia atrakcyjny stosunek jakości do ceny.

W ofercie różne typy podłóg. Nasi specjaliści doradzą Ci najlepsze rozwiązania w zależności od nośności i warunków pracy. Oprócz trzech rodzajów poniższych stalowych profili podłogowych, wytłaczanych i gładkich, podłogi można układać z płyty wiórowej 38 mm.

TYPY PODŁÓG:

Antresole przemysłowe

SCHEMAT POŁCZEŃ I WZMOCNIEŃ

Antresole przemysłowe

Testy statyczne zostały przeprowadzone przez uprawniony organ, które potwierdziły prawidłowość obliczeń statycznych. Na przykład biorąc pod uwagę obliczoną ładowność 300 kg na metr kwadratowy, wyniki testu potwierdzają rzeczywistą nośność 350 kg na m kw., odpowiada to + 16% rezerwy bezpiecznej.

Realizacje