Wyposażenie sklepów

Urzadzenia chłodnicze, regały sklepowe, boksy kasowe

Wyposażenie sklepów

Z uwagi na zmieniające się trendy zastosowania, oferujemy wyposażenie sklepów w nowoczesne urządzenia chłodnicze oraz proponujemy rozwiązania zawarte w szerokiej ich gamie produkowane przez firmę CRIOCABIN. Lady chłodnicze mają zastosowanie zarówno w specjalistycznych sklepach mięsno-wędliniarskich jak i w dużych supermarketach gdzie można je użyć jako ciągi chłodnicze przeznaczone dla różnego asortymentu żywności.

Oferowane witryny chłodnicze można dobrać zgodnie z upodobaniami inwestorów jak i przyzwyczajeń klientów. Również istnieje podział lad chłodniczych ze względu na przeznaczenie: lady chłodnicze na świeże mięso, wędliny i garmażerkę, witryny chłodnicze na świeże ryby Proponujemy lady z prosta szybą np. lada chłodnicza ENIXE lub z giętą szybą np. witryna chłodnicza ELECTA. Aby powiększyć ekspozycję i sprzedaż wędlin czy serów proponujemy regał chłodniczy ERIDE z możliwością podłączenia do systemu chłodzenia lub z własnym agregatem wewnętrznym.

Do sklepów samoobsługowych proponujemy różne rodzaje regałów chłodniczych przeznaczonych dla różnych grup towarowych np. regał chłodniczy na nabiał, warzywa-owoce, wędliny czy świeże mięso. W naszym kraju wzrasta spożycie dobrej, odpowiednio przygotowanej wołowiny. Wychodząc na przeciw tym trendom proponujemy szafy do sezonowania - dojrzewania wołowiny. Są to urządzenia o całkowicie zautomatyzowanym procesie utrzymania wilgotności oraz temperatury niezbędnych do uzyskania odpowiednich produktów końcowych.

Szafa dojrzewalnicza TUSCANA , w zależności od użytych akcesoriów oraz doboru programu, może być wykorzystana również do procesów dojrzewania salami oraz serów. Niezbędnym wyposażeniem każdego sklepu sprzedającego żywność wymagającą chłodzenia jest komora chłodnicza. Każda dostosowywana jest do wielkości sklepu oraz rotacji towarów. Oferta obejmuje komory chłodnicze typ ELLE i GENESIS. Stosowane panele komór chłodniczych, w zależności od przeznaczenia mają grubość 7 lub 10 cm.

Samoobsługowy sklep to duży asortyment eksponowanych towarów,, które należy wyłożyć na regały sklepowe. Nasza firma jest przedstawicielem producenta regałów sklepowych CEFLA. Szeroka gama długości modułów od 66,5 cm do 133 cm oraz ich dostępnych wysokości umożliwiają ich użycie na dowolnej powierzchni handlowej. Do dyspozycji oddajemy regał sklepowy F25 o grubości półki 25 mm i ruchomej listwie cenowej. Nowością są regały sklepowe typ F10 grubości półki 10 mm oraz takiej samej nośności jak poprzednie.

Dzięki ich zastosowaniu klient ma możliwość dołożenia dodatkowej półki (w regale sklepowym o tej samej wysokości), a tym samym zwiększyć wielkość asortymentu i powierzchni ekspozycyjnej. Nowoczesnym rozwiązaniem jest zastosowanie systemu EVO charakteryzującego się zastosowaniem pojedynczych paneli tylnych w regale sklepowym co skutkuje możliwością powiększenia o 10 cm korytarzy pomiędzy sklepowymi regałami dwustronnymi, lub poszerzeniem półek regału sklepowego.

W powyższych typach można zastosować w dowolnej konfiguracji półki druciane lub standardowe druciane regały sklepowe. Oczywiście oferta obejmuje specjalistyczne regały sklepowe na warzywa, pieczywo oraz system non food - apteki, sklepowe regały na elektronikę oraz technikę. Samoobsługowy sklep nie istnieje bez stanowisk kasowych. Dzięki produktom firmy CEFLA, jesteśmy w stanie spełnić wszystkie wymagania inwestorów w zakresie boksów kasowych.

Boksy kasowe cechuje modułowość i mnogość akcesoriów. Pozwala to na dostosowanie stanowiska kasowego do wielkości sklepu, rotacji klientów. Każdy boks kasowy w standardzie wyposażony jest w taśmę przesuwną oraz fotokomórkę. Klient dobiera niezbędne akcesoria. Oczywiście oferta obejmuje stanowiska kasowe bez taśmy stosowane w specjalnych strefach sklepu. Kolorystyka standardowa oraz dowolna dobierana na życzenie klienta wg palety RAL.

Zapraszamy do współpracy.