Wyposażenie sklepów

Urządzenia chłodnicze, regały sklepowe, boksy kasowe

Wyposażenie sklepów

Z uwagi na zmieniające się trendy zastosowania, oferujemy wyposażenie sklepów w nowoczesne urządzenia chłodnicze - lady chłodnicze, szafy chłodnicze i inne oraz proponujemy rozwiązania zawarte w szerokiej ich gamie produkowane przez firmę CRIOCABIN oraz COSTAN. Oferowane wyposażenie ma zastosowanie zarówno w specjalistycznych sklepach mięsno-wędliniarskich jak i w dużych supermarketach gdzie można je użyć jako ciąg produktów przeznaczonych dla różnego asortymentu żywności. Oferowane wyposażenie sklepów można dobrać zgodnie z upodobaniami inwestorów jak i przyzwyczajeń klientów.

Wyposażenie małego sklepu

Wyposażenie sklepów samoobsługowych

Do wyposażenia sklepów samoobsługowych proponujemy różne rodzaje regałów chłodniczych przeznaczonych dla różnych grup towarowych produkcji COSTAN.

W naszym kraju wzrasta spożycie dobrej, odpowiednio przygotowanej wołowiny. Wychodząc na przeciw tym trendom proponujemy szafy do sezonowania - dojrzewania wołowiny. Są to urządzenia o całkowicie zautomatyzowanym procesie utrzymania wilgotności oraz temperatury niezbędnych do uzyskania odpowiednich produktów końcowych.

Dobrze wyposażony sklep to duży asortyment eksponowanych towarów, które należy wyłożyć na regały sklepowe. Nasza firma jest przedstawicielem producenta CEFLA RETAIL SOLUTION. Szeroka gama długości modułów od 66,5 cm do 133 cm oraz ich dostępnych wysokości umożliwiają ich użycie na dowolnej powierzchni handlowej. Do dyspozycji oddajemy regał sklepowy SYSTEM25 o grubości półki 25 mm i ruchomej listwie cenowej. Nowością w wyposażeniu sklepów są regały typ SYSTEM10 grubości półki 10 mm oraz takiej samej nośności jak poprzednie. Dzięki ich zastosowaniu klient ma możliwość dołożenia dodatkowej półki (w regale sklepowym o tej samej wysokości), a tym samym zwiększyć wielkość asortymentu i powierzchni ekspozycyjnej.

Wyposażenie sklepów - nowoczesne rozwiązania

Nowoczesnym rozwiązaniem jest zastosowanie systemu EVO charakteryzującego się zastosowaniem pojedynczych paneli tylnych w regale sklepowym co skutkuje możliwością powiększenia o 10 cm korytarzy pomiędzy sklepowymi regałami dwustronnymi, lub poszerzeniem półek regału sklepowego. W powyższych typach można zastosować w dowolnej konfiguracji półki druciane lub standardowe druciane regały sklepowe. Oczywiście oferta wyposażenia sklepu obejmuje specjalistyczne regały na warzywa, pieczywo oraz system non food - apteki, sklepowe regały na elektronikę oraz technikę.

Wyposażenie sklepów

Wyposażenie sklepu w boksy i stanowiska do obsługi klienta.

Sklep nie istnieje bez stanowisk kasowych. Dzięki produktom firmy CEFLA RETAIL SOLUTION, jesteśmy w stanie spełnić wszystkie wymagania inwestorów w zakresie wyposażenia sklepu w boksy kasowe. Stanowiska, boksy kasowe cechuje modułowość i mnogość akcesoriów. Pozwala to na ich dostosowanie do wielkości sklepu, rotacji klientów. Każdy boks kasowy w standardzie wyposażony jest w taśmę przesuwną oraz fotokomórkę. Klient dobiera niezbędne akcesoria.

Zapraszamy do współpracy w zakresie wyposażenia sklepów z firmą Italfrost.pl

Wyposażenie sklepów - FILM