Lady chłodnicze

Ekskluzywne i nowoczesne witryny chłodnicze

Lady chłodnicze

Oferujemy nowoczesne urządzenia chłodnicze do wyposażenia wszystkich typów powierzchni handlowych, a w szczególności lady chłodnicze do specjalistycznych sklepów mięsno-wędliniarskich jak i dużych supermarketów. Nasze witryny chłodnicze mają również zastosowane w mniejszych sklepach jako pojedyncze elementy z agregatem wewnętrznym lub jako ciągi lad chłodniczych przeznaczonych dla różnych towarów żywnościowych. W tym przypadku, poszczególne typy dobierane są zgodnie z grupami towarowymi i przeznaczeniem.

Do dyspozycji oddajemy Państwu witryny chłodnicze na wędliny, świeże mięso, produkty garmażeryjne oraz lady chłodnicze na świeże ryby. Uzupełnieniem ciągów lad chłodniczych są witryny na produkty ciepłe, które występują w dwóch wersjach oraz na produkty nie wymagające chłodzenia.

Z uwagi na zewnętrzny kształt nasze lady chłodnicze można podzielić na urządzenia z prostą szybą np. witryna chłodnicza ETOILE oraz z giętą szybą - lada chłodnicza EVODUE.

Do sklepów piekarniczych proponujemy piękną witrynę chłodniczą z prostą szybą ELISIR. W barach szybkiej obsługi ma zastosowanie lada chłodnicza ESPRIT, której różnorodność wersji pozwoli na budowanie ciągów wydawczych lub pięknych punktów sprzedaży czekolad, pralin i wyrafinowanych produktów ciastkarskich.

Służymy Państwu doradztwem, projektujemy i aranżujemy powierzchnie sprzedaży i zaplecza.