Lady chłodnicze

Ekskluzywne i nowoczesne witryny chłodnicze

Lady chłodnicze - nowoczesne i funkcjonalne.

Oferujemy nowoczesne lady chłodnicze do wyposażenia wszystkich typów powierzchni handlowych, a w szczególności do specjalistycznych sklepów mięsno-wędliniarskich jak i dużych supermarketów. Nasze lady chłodnicze mają również zastosowane w mniejszych sklepach jako pojedyncze elementy z agregatem wewnętrznym lub jako ciągi lad chłodniczych przeznaczonych dla różnych towarów żywnościowych. W tym przypadku, poszczególne typy dobierane są zgodnie z grupami towarowymi i przeznaczeniem.

Lada chłodnicza Epsilon na ciasta

fot. Lada chłodnicza Epsilon na ciasta

Lady chłodnicze sklepowe - na mięso, ryby, a także wyroby cukiernicze.

Do dyspozycji oddajemy Państwu lady chłodnicze na wędliny, świeże mięso, produkty garmażeryjne oraz świeże ryby. Uzupełnieniem ciągów lad chłodniczych są lady na produkty ciepłe, które występują w dwóch wersjach oraz na produkty nie wymagające chłodzenia.

Lada chłodnicza Ebony

fot. Lada chłodnicza Ebony

Lada chłodnicza w różnych kształtach i kolorach.

Lady chłodnicze charakteryzuje możliwość przystosowania do życzeń i warunków klienta. Prezentujemy kompletną gamę urządzeń przeznaczonych do eksponowania wszystkich rodzajów produktów żywnościowych. Zaprojektowane, aby zawsze były nowoczesne i funkcjonalne.

Klient ma możliwość doboru kolorów i wykończeń oraz kształtu szyby czołowej. Lady chłodnicze przeznaczone są, zarówno do dużych jak i niewielkich powierzchni handlowych. Występują w opcji z lub bez agregatu wewnętrznego. Dolne chłodzone przechowalniki dostępne są w ladach standardowych oraz w wykonywanych na zamówienie. Podstawowym materiałem zapewniającym ich trwałość jest stal nierdzewna INOX AISI 304 (powierzchnia ekspozycyjna i struktura wewnętrzna), a wszystkie parowniki zabezpieczone są w procesie kataforezy. Każdy element ma własny sterownik elektroniczny, dwie sondy mierzące temperaturę na nawiewie oraz na zaciągu powietrza. Ponadto w ladach o wymuszonym obiegu powietrza zastosowano regulację obrotów śmigła wentylatora, dzięki czemu można dobrać odpowiednią prędkość przepływu powietrza w zależności od prezentowanego artykułu.

Lady chłodnicza EVODUE o różnych kształtach i kolorach

fot. Lady chłodnicza EVODUE o różnych kształtach i kolorach

Lada chłodnicza, która nie wysuszy świeżego mięsa.

Oferujemy lady chłodnicze dedykowane do sprzedaży i ekspozycji mięsa świeżego, w zależności od modelu wilgotność w nich utrzymywana, wynosi od 70% do 95%. W związku z tym został wyeliminowany efekt powierzchniowej osuszki mięsa. Specjalnym rozwiązaniem jest system G-CONCEPT zastosowany w ladzie ETOILE, EVODUE. System oparty na użyciu wymiennika GLICOLOWEGO, który jest umieszczenie pod powierzchnia ekspozycyjną oraz specjalnego parownika, małych wentylatorów o niewielkiej prędkości Uzyskano stałą temperaturę schłodzonego powietrza. Należy zaznaczyć, że zastosowanie tego rozwiązania pozwala na to, że eksponowane świeże mięso nie traci wartości wizualnych i odżywczych oraz braku efektu „osuszki powierzchniowej”.

Lada chłodnicza w której podgrzejemy produkty?

Nowym rozwiązaniem są lady do przechowywania produktów ciepłych w któryvh utrzymywanie temperatury odbywa się na dwóch zasadach (do wyboru) - podgrzewania ciepłej wody lub nadmuchu ciepłego powietrza. Specjalny panel sterowania ułatwia dobór systemu w zależności od produktu.

Z uwagi na zewnętrzny kształt nasze lady chłodnicze można podzielić na urządzenia z prostą szybą np. witryna chłodnicza ETOILE oraz z giętą szybą - lada chłodnicza EVODUE.

Lada chłodnicza do podgrzewania produktów

fot. Lada chłodnicza do podgrzewania produktów

Do sklepów piekarniczych proponujemy piękną ladę chłodniczą z prostą szybą ELISIR. W barach szybkiej obsługi ma zastosowanie lada chłodnicza ESPRIT, której różnorodność wersji pozwoli na budowanie ciągów wydawczych lub pięknych punktów sprzedaży czekolad, pralin i wyrafinowanych produktów ciastkarskich.

Służymy doradztwem, projektujemy i aranżujemy lady chłodnicze w całej Europie..

Lady chłodnicze - FILM

Lady chłodnicze w wiedzy i aktualnościach