Lady chłodnicze

Oferujemy nowoczesne lady chłodnicze do wyposażenia wszystkich typów powierzchni handlowych, a w szczególności do specjalistycznych sklepów mięsno-wędliniarskich jak i dużych supermarketów. Nasze lady chłodnicze mają również zastosowane w mniejszych sklepach jako pojedyncze elementy z agregatem wewnętrznym lub jako ciągi lad chłodniczych przeznaczonych dla różnych towarów żywnościowych. W tym przypadku, poszczególne typy dobierane są zgodnie z grupami towarowymi i przeznaczeniem.

Lady chłodnicze

Lady chłodnicze sklepowe - na mięso, ryby, a także wyroby cukiernicze.

Do dyspozycji oddajemy Państwu lady chłodnicze na wędliny, świeże mięso, produkty garmażeryjne oraz świeże ryby. Uzupełnieniem ciągów lad chłodniczych są lady na produkty ciepłe, które występują w dwóch wersjach oraz na produkty nie wymagające chłodzenia.

Lady chłodnicze sklepowe - na mięso, ryby, a także wyroby cukiernicze.

Lada chłodnicza w różnych kształtach i kolorach.

Lada chłodnicza w różnych kształtach i kolorach.

Lady chłodnicze charakteryzuje możliwość przystosowania do życzeń i warunków klienta. Prezentujemy kompletną gamę urządzeń przeznaczonych do eksponowania wszystkich rodzajów produktów żywnościowych. Zaprojektowane, aby zawsze były nowoczesne i funkcjonalne.

Klient ma możliwość doboru kolorów i wykończeń oraz kształtu szyby czołowej. Lady chłodnicze przeznaczone są, zarówno do dużych jak i niewielkich powierzchni handlowych. Występują w opcji z lub bez agregatu wewnętrznego. Dolne chłodzone przechowalniki dostępne są w ladach standardowych oraz w wykonywanych na zamówienie. Podstawowym materiałem zapewniającym ich trwałość jest stal nierdzewna INOX AISI 304 (powierzchnia ekspozycyjna i struktura wewnętrzna), a wszystkie parowniki zabezpieczone są w procesie kataforezy.

Lada chłodnicza w której podgrzejemy produkty?

Nowym rozwiązaniem są lady do przechowywania produktów ciepłych w któryvh utrzymywanie temperatury odbywa się na dwóch zasadach (do wyboru) - podgrzewania ciepłej wody lub nadmuchu ciepłego powietrza. Specjalny panel sterowania ułatwia dobór systemu w zależności od produktu.

Z uwagi na zewnętrzny kształt nasze lady chłodnicze można podzielić na urządzenia z prostą szybą np. witryna chłodnicza ETOILE oraz z giętą szybą - lada chłodnicza EVODUE.

Lada chłodnicza w której podgrzejemy produkty?