Wyposażenie sklepów

Urządzenia chłodnicze, regały sklepowe, boksy kasowe

Regały chłodnicze

Regały chłodnicze są nierozerwalnym elementem sklepów samoobsługowych. Dzięki nim maksymalnie zostaje zwiększona powierzchnia przeznaczona do eksponowania żywności. Oferowane regały chłodnicze spełniają rygorystyczne normy ekspozycji chłodzonej żywności. Dobór tych urządzeń uzależniony jest od rodzaju i wielkości powierzchni handlowej oraz dostępnego asortymentu towarów.

Regały chłodnicze to urządzenia przeznaczone do ekspozycji, przechowywania i sprzedaży produktów wymagających obniżonej temperatury otoczenia zgodnie z normami. Prawidłowe temperatury skutkują zwiększoną możliwością długości przechowywania i prezentowania eksponowanych towarów.

Prawidłowa ekspozycja produktów żywnościowych pomaga klientowi w wyborze artykułu. Towary żywnościowe doskonale prezentują się w regałach chłodniczych ze szklanymi drzwiami.

W związku z tym proponujemy szklane drzwi bez jakichkolwiek ram. To rozwiązanie eliminuje jakiekolwiek bariery prezentacji towaru. Podobnie przeźroczyste uchwyty drzwi. W standardowych, wszystkich regałach zamontowane jest górne oświetlenie LED – 400K. W regałach z drzwiami szklanymi dodatkowo w ramach drzwi zamontowane jest również pionowe oświetlenie LED. Dzięki temu, wszystkie towary umieszczone na półkach są doskonale oświetlone i widoczne dla kupującego. Dodatkowo, na życzenie klienta możliwe jest zamontowanie dodatkowego oświetlenia każdej półki.

Mając na uwadze czynniki środowiskowe, na warzywa-owoce proponujem regały chłodnicze wykończone wewnątrz stalą nierdzewną ASI 304.

Wszystkie regały chłodnicze można dowolnie konfigurować w zakresie długości ciągów i przeznaczenie. W tym wypadku należy uwzględnić tylko jednakową ich wysokość i głębokość. Te rozwiązania można zobaczyć w zakładce powyżej „Aktualności” link: https://www.italfrost.pl/aktualnosci/nastepny-supermarket-wyposazony-w-urzadzenia-chlodnicze-firm-costan-i-criocabin.html

Regały chłodnicze COSTAN oraz Criocabin - włoska jakość i design

Reprezentowani przez nas producenci regałów chłodniczych COSTAN oraz CRIOCABIN szczycą się wieloma latami doświadczeń w projektowaniu i ich produkcji. Regały chłodnicze przeznaczone są do sklepów i supermarketów sektora detalicznego i służą do prezentacji żywności wymagającej niższych temperatur. Cechuje je jakość wykonania, zastosowane nowatorskie rozwiązania oraz najwyższej jakości materiały użyte do produkcji. Nowoczesne technologie, ze względu na użyte komponenty, pozwalają na duże oszczędności energii elektrycznej. Dostępne są regały przygotowanego do zewnętrznego zasilania chłodniczego oraz z wewnętrznymi agregatami. Ponadto, ze względu na szerokości korytarzy można wybrać regały wąskie lub szerokie. Zależnie od modelu, wyposażone w manualne lub automatyczne zasłony nocne oraz oświetlenie LED.

Regały chłodnicze GranVista

Ekologiczne i energooszczędne regały z czynnikiem R290

W związku z problemami zanieczyszczenia środowiska i ich zapobieganiu oferujemy ekologiczne regały chłodnicze, w których zastosowano jako czynnik chłodniczy PROPAN określany jako R290.

Celem ograniczenia zużycia energii elektrycznej oraz poprawienia warunków eksponowania żywności, proponujemy zastosowanie regałów chłodniczych ze szklanymi drzwiami otwieranymi na zawiasach.

Rodzaje regały chłodniczych w ofercie Italfrost

Oferujemy szeroką gamę regałów chłodniczych, przeznaczonych do sprzedaży samoobsługowej oraz regał za ladę chłodniczą. Oferta obejmuje rożne ich typy: regał chłodniczych na pakowane świeże mięso, regał chłodniczy na nabiał, regał chłodniczy na warzywa-owoce.