Wyposażenie sklepów

Urządzenia chłodnicze, regały sklepowe, boksy kasowe

Szafy mroźnicze, Regały chłodnicze na mrożonki

Szafy chłodnicze na mrożonki są nierozerwalnym elementem sklepów samoobsługowych. Dzięki nim maksymalnie zostaje zwiększona powierzchnia przeznaczona do eksponowania żywności. Oferowane regały mroźne spełniają rygorystyczne normy ekspozycji mrożonej żywności. Dobór tych urządzeń uzależniony jest od rodzaju i wielkości powierzchni handlowej oraz dostępnego asortymentu towarów.

Szafy chłodnicze - włoski jakość i design

Reprezentowany przez nas producent szaf, regałów na mrożonki De Rigo Refrigeration szczyci się wieloma latami doświadczeń w projektowaniu i ich produkcji. Szafy mroźne przeznaczone są do sklepów i supermarketów sektora detalicznego i służą do prezentacji żywności wymagającej niskich temperatur. Cechuje je jakość wykonania, zastosowane nowatorskie rozwiązania oraz najwyższej jakości materiały użyte do produkcji. Nowoczesne technologie, ze względu na użyte komponenty, pozwalają na duże oszczędności energii elektrycznej. Dostępne są szafy przygotowane do zewnętrznego zasilania chłodniczego oraz z wewnętrznymi agregatami.

Regały, szafy na mrożonki dbające o ekologię

W związku z problemami zanieczyszczenia środowiska i ich zapobieganiu oferujemy ekologiczne rozwiązania, w których zastosowano jako czynnik chłodniczy PROPAN określany jako R290.

Celem ograniczenia zużycia energii elektrycznej oraz poprawienia warunków eksponowania żywności, oferujemy regały na mroźnicze z drzwiami dwuszybowymi lub trójszybowymi.