Wyposażenie sklepów

Urządzenia chłodnicze, regały sklepowe, boksy kasowe

Szafy chłodnicze

De Rigo Refrigeration to firma, która ma ponad pół wieku doświadczeń w projektowaniu, produkcji i instalacji szaf na mrożonki, regałów i komór chłodnicze dla sektor detalicznego. Jakość produktów jest gwarantowana przez doskonałe rozwiązania chłodnicze od fazy projektu do fazy produkcji.

Firma De Rigo Refrigeration kładzie zwraca szczególną uwagę na wpływ na środowisko, energię wydajność i oszczędność. Te wartości dotyczą całości cyklu produkcyjnego szaf na mrożonki, regałów chłodniczych i pozostałych produktów.

Prezentujemy gamę szaf ze szklanymi drzwiami do prezentacji i sprzedaży mrożonek (klasa L1). Są to ideale rozwiązania dla zaspokojenia potrzeb wszystkich potrzeb klienta w zakresie ekspozycji zarówno pod względem wielkości, kubatury, nie wspominając o indywidualnym dostosowaniu dzięki wielu opcjom w zakresie oświetlenia, zabezpieczenia, różnych rodzajów drzwi i innych akcesoriów. . Szafy na mrożonki oferują wyjątkową wizualizację eksponowanych produktów, stałą temperaturę konserwacji oraz dużą oszczędność energii elektrycznej co znacznie wpływa na obniżenie kosztów stałych.

Szafa na produkty mrożone

fot. Szafa chłodnicza na produkty mrożone

Szafy mroźnicze, Regały chłodnicze na mrożonki

Szafy chłodnicze na mrożonki są nierozerwalnym elementem sklepów samoobsługowych. Dzięki nim maksymalnie zostaje zwiększona powierzchnia przeznaczona do eksponowania żywności. Oferowane regały mroźne spełniają rygorystyczne normy ekspozycji mrożonej żywności. Dobór tych urządzeń uzależniony jest od rodzaju i wielkości powierzchni handlowej oraz dostępnego asortymentu towarów.

Szafa na mrożonki

fot. Szafa na mrożonki

Szafy chłodnicze - włoski jakość i design

Reprezentowany przez nas producent szaf, regałów na mrożonki De Rigo Refrigeration szczyci się wieloma latami doświadczeń w projektowaniu i ich produkcji. Szafy mroźne przeznaczone są do sklepów i supermarketów sektora detalicznego i służą do prezentacji żywności wymagającej niskich temperatur. Cechuje je jakość wykonania, zastosowane nowatorskie rozwiązania oraz najwyższej jakości materiały użyte do produkcji. Nowoczesne technologie, ze względu na użyte komponenty, pozwalają na duże oszczędności energii elektrycznej. Dostępne są szafy przygotowane do zewnętrznego zasilania chłodniczego oraz z wewnętrznymi agregatami.

Mrożonki  w supermarkecie

fot. Szafa chłodnicza na mrożonki w supermarkecie

Regały, szafy na mrożonki dbające o ekologię

W związku z problemami zanieczyszczenia środowiska i ich zapobieganiu oferujemy ekologiczne rozwiązania, w których zastosowano jako czynnik chłodniczy PROPAN określany jako R290.

Celem ograniczenia zużycia energii elektrycznej oraz poprawienia warunków eksponowania żywności, oferujemy regały na mroźnicze z drzwiami dwuszybowymi lub trójszybowymi.