Wyposażenie sklepów

Urządzenia chłodnicze, regały sklepowe, boksy kasowe

Szafy chłodnicze

Grupa EPTA do której należy firma COSTAN zwraca szczególną uwagę na wpływ na środowisko, zużycie i oszczędność enerdii. Te wartości dotyczą całości cyklu produkcyjnego urządzeń przeznaczonych do ekspozycji i przechpowywania mrożonek.

Prezentujemy gamę szaf ze szklanymi drzwiami do prezentacji i sprzedaży mrożonych artykułów żywnościowych . Są to ideale rozwiązania do zaspokojenia wszystkich potrzeb klienta w zakresie ekspozycji zarówno pod względem wielkości, kubatury, nie wspominając o indywidualnym dostosowaniu dzięki wielu opcjom w zakresie oświetlenia, zabezpieczenia, różnych rodzajów drzwi i innych akcesoriów. . Szafy na mrożonki oferują wyjątkową wizualizację eksponowanych produktów, stałą temperaturę konserwacji oraz dużą oszczędność energii elektrycznej, co znacznie wpływa na obniżenie kosztów ich użytkowania.

Szafa na mrożonki

Szafy mroźnicze, Regały chłodnicze na mrożonki

Szafy chłodnicze na mrożonki są nierozerwalnym elementem sklepów samoobsługowych. Dzięki nim, maksymalnie zostaje zwiększona powierzchnia przeznaczona do eksponowania żywności. Oferowane regały mroźncze spełniają rygorystyczne normy ekspozycji żywności. Ich dobór uzależniony jest od rodzaju i wielkości powierzchni handlowej oraz dostępnego asortymentu towarów.

Szafy chłodnicze - włoski jakość i design

Reprezentowany przez nas producent szaf, regałów na mrożonki firma COSTAN szczyci się wieloma latami doświadczeń w projektowaniu i ich produkcji. Szafy na mrożonki przeznaczone są do sklepów i supermarketów sektora detalicznego i służą do prezentacji żywności wymagającej niskich temperatur. Cechuje je jakość wykonania, zastosowane nowatorskie rozwiązania oraz najwyższej jakości materiały użyte do produkcji. Nowoczesne technologie, ze względu na użyte komponenty, pozwalają na duże oszczędności energii elektrycznej. Dostępne są szafy przygotowane do zewnętrznego zasilania chłodniczego oraz z wewnętrznymi agregatami.

Szafa na mrożonki w supermarkecie

Regały, szafy na mrożonki dbające o ekologię

W związku z problemami zanieczyszczenia środowiska i ich zapobieganiu oferujemy ekologiczne rozwiązania, w których zastosowano jako czynnik chłodniczy PROPAN określany jako R290.

Celem ograniczenia zużycia energii elektrycznej oraz poprawienia warunków eksponowania żywności, oferujemy regały na mroźnicze z drzwiami dwuszybowymi lub trójszybowymi.