Wyposażenie magazynów

Kompletne wyposażenie magazynów

Pobierz Katalog   katalog

Podesty magazynowe

Podesty do magazynu są to niestandardowe rozwiązania opracowane przez inżynierów w celu zwiększenia wydajności systemu magazynowania poprzez wykorzystanie całej dostępnej kubatury w celu zwiększenia powierzchni roboczych, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo.

Podesty magazynowe (antresole magazynowe) SOPPALCO SIGMA są samonośnymi konstrukcjami o dwóch lub trzech piętrach, zaprojektowanymi i produkowanymi na zamówienie. Dostosowane do indywidualnych potrzeb dzięki szerokiej gamie akcesoriów. Mają możliwość do połączenia z innymi rozwiązaniami logistycznymi (przenośniki, windy, zjeżdżalnie, itp.).

Dostęp na antresole magazynowe (podesty magazynowe) odbywa się za pomocą solidnych i lekkich schodów. Pracownicy mogą poruszać się całkowicie bezpiecznie na kładkach i chodnikach, chronionych przez cokoły, ściany boczne, ściany tylne, które również zapobiegają przypadkowemu upadkowi towarów. Bramki załadowcze grawitacyjne stanowią dodatkową gwarancję bezpieczeństwa.

Wymiary i wysokości są określane przez nasz zespół w oparciu o dostępną przestrzeń i potrzeby klienta. Obciążalność jest dostosowywana do rodzaju i wagi towarów, które mają być składowane.

Powierzchnie podłogi w zależności od przeznaczenia mogą być z paneli gładkich, perforowanych lub ryflowanych, kraty lub blachy trapezowej i płyty MFP (optymalna powierzchnia dla wózka paletowego).

Użyte surowce są certyfikowane i wyprodukowane zgodnie ze sztuką oraz istniejącymi przepisami prawa. Belki nośne w kształcie profilu sigmy są ocynkowane i gwarantując odpowiednią jakość i estetykę.

Słupy, schody, barierki itp. są malowane proszkowo farbami epoksydowymi i nietoksycznymi w różnych kolorach.

Ze względu na prostotę konstrukcji, łatwość transportu, montażu i demontażu stosunek jakości do ceny jest więcej niż korzystny.

Podesty magazynowe

Realizacje