Regały wspornikowe

Oferowane regały wspornikowe wykonane ze stali ocynkowanej systemem Sendzimir, podczas którego blacha została pokryta warstwą cynku. W wyniku tego procesu stal zostaje zabezpieczona przed korozją, która jest skutkiem różnych warunków srodowiska.

Zalety regałów wspornikowych:

  • odporne na niekorzystne warunki środowiskowe
  • odporne na działanie rdzy nie ma konieczności naprawy uszkodzeń warstwy lakierniczej (nie zastosowano warstwy farby)
  • możliwość ustawienia w różnych, zewnętrznych warukach środowiskowych bez ryzyka rdzewienia
  • oferujemy trwałe i efektowne regały paletowe, wykonane z ocynkowane z profilowanej blachy stalowej
  • na życzenie klienta, poszczególne elementy mogą być malowane na wybrany kolor (stopery i odbojniki)

Regały wspornikowe

Regały wspornikowe ocynkowane Cantil Sigma

Regały wspornikowe ocynkowane Cantil Sigma

Regały wspornikowe ocynkowane Cantil Sigma są wynikiem innowacyjnego podejścia zespołu inżynierów i techników, prowadzonej w celu uzyskania produktu o wysokiej wydajności, konkurencyjnego stosunku jakości do ceny, modułowego i konfigurowalnego systemu.

Testy obciążeniowe, przeprowadzane w najbardziej zaawansowanych laboratoriach potwierdzają jakość i wytrzymałość systemu Canti Sigma.

Mocowanie wsporników oraz stężeń między słupami charakteryzuje się całkowitym brakiem połączeń spawanych, a wykorzystuje jedynie połączenia klinowe.

Ogromną wszechstronność systemu Cantil Sigma zapewnia szeroka gama akcesoriów spełniająca najróżniejsze wymagania dotyczące przechowywania towarów.

Różne specyfikacje Regały wspornikowe CANTILSIGMA

Regały na dłużyce - regały na profile stalowe, aluminiowe o wymiarach 6 do 12m

Regały na rury - regały magazynowe na rury stalowe oraz PCV o różnorodnych średnic zabezpieczone ogranicznikiem utrzymującym ładunek na miejscu

Regały na płyty - zwykle pod paczki płyt wiórowych 2,8x2,07m lub 2,8x2,1m ewentualnie płyty OSB lub MFP

Regały na blaty - do składowania blatów o szer. 600mm, 900mm, 1200mm i długości 4100mm

Regały na blachy - do składowania ciężki blach stalowych i aluminiowych

Różne specyfikacje Regały wspornikowe CANTILSIGMA

Zastosowanie regałów wspornikowych

Zastosowanie regałów wspornikowych

Regały wspornikowe typ CANTILSIGMA, przeznaczone są do składowania i magazynowania długich przedmiotów na różnego rodzaju powierzchniach magazynowych, gdzie ich zastosowanie pozwala na maksymalne jej wykorzystanie. Wiele dostępnych rozwiązań pozwala na bezpieczne składowanie rożnego typu produktów. Regały CANTILASIGMA przeznaczone są do składowania rur, profili, płyt meblarskich, rynien, prętów, gotowych długich opakowań, palet, beczek, rolek kabli, drutu.

Łatwy dostęp oraz możliwość dowolnej regulacji czynią je niezbędnymi w składowaniu towarów o zróżnicowanych gabarytach. Nieskomplikowana konstrukcja składa się z pionowych kolumn i wsporników (jedno albo dwustronnych) mocowanych za pomocą klinów. Po ich wybiciu możliwa jest regulacja rozstawu poziomów ramion nośnych, co 100mm.

Funkcje regałów wspornikowych

W przypadku składowania, rur, prętów itp. ramiona na frontach uzbrojone są w ograniczniki zabezpieczające. Celem poprawy widoczności oraz zabezpieczenia przed uszkodzeniem mechanicznym przez obsługujący regał wózek, każde ramię oraz baza wyposażone są w unikalny system odbojnic czołowych w kolorze żółtym.

Wszystkie elementy regałów wykonane są ze stali ocynkowanej. Dzięki temu procesowi, nie występują problemy z rdzewieniem i uszkodzeniem warstwy lakieru. Regały wspornikowe CANTILSIGMA odporne są na różne warunki atmosferyczne w związku, z czym mogą być użytkowane poza budynkami (nasza galeria)

Funkcje regałów wspornikowych

Cechy regałów wspornikowych Cantilsigma

Cechy regałów wspornikowych Cantilsigma

Cechy, które charakteryzują regały wspornikowe, regały dłużycowe CANTILSIGMA

  • prosta, nowoczesna i lekka konstrukcja
  • łatwa regulacja ramion za pomocą połączeń klinowych
  • nieskomplikowany montaż (minimum połączeń śrubowych)
  • regały w wersjach z jednostronnym i dwustronnym dostępem
  • możliwość indywidualnego dostosowania regałów do gabarytów oraz ciężaru składowanych towarów
  • doskonały stosunek jakości do ceny dzięki zastosowaniu nowoczesnej konstrukcji
  • odporność na warunki atmosferyczne i powierzchniowe zarysowania dzięki zastosowaniu warstwy ocynkowanej
  • wysoka trwałość i estetyka regałów
  • oferowane w standardzie zabezpieczenia baz oraz wsporników ograniczające możliwość ich uszkodzeń
  • doskonałe do składowania elementów długich, takich jak: profile, rury, belki, deski, płyty, blachy, płyty meblarskie,
  • prosta, wytrzymała konstrukcja o obciążeniach do 2500 kg na wspornik !!!

Regały dłużycowe Cantilsigma

Regały dłużycowe CANTILSIGMA to jedno z rozwiązań składowania towarów. Przeznaczone są do składowania ładunków o większych gabarytach. Prezentowane regały wspornikowe wykonane są z blachy ocynkowanej.Regały wspornikowe CANTILSIGMA to jedno z rozwiązań składowania towarów. Przeznaczone są do składowania ładunków o większych gabarytach. Prezentowane regały wspornikowe wykonane są z blachy ocynkowanej.

JAKOŚĆ

Najmocniejszą stroną oferowanych regałów wspornikowych, jest ich jakość i niezawodność. Konkurują one z największymi producentami na rynku.

ZALECENIA

Wspornikowy CANTILSIGMA jest idealnym regałem do przechowywania przedmiotów i opakowań długich (wiązki rur, profili stalowych, panele, blacha itp). W zależności od ciężaru, i długości składowanego towaru, przestrzeń pomiędzy kolumnami (odległość między ich środkami), musi być odpowiednia, a towar musi opierać się na dwóch lub więcej ramionach. Przy obliczaniu wielkości wspornika, zasadnicze znaczenie ma to mają wymiary i ciężar składowanego produktu oraz niezbędna liczba ramion do równego rozłożenia i obciążenia.

KOLUMNY

Kolumna regału wspornikowego musi mieć głębokość równą lub większą niż głębokość składowanego towaru, a wysokość taką aby zamontować ilość wsporników wymaganą co do ilości towaru oraz wysokości obiektu. Ponadto musi również umożliwić łatwy dostęp operatorom do załadunku i rozładunku.

WSPORNIKI

Wsporniki muszą mieć długość równą lub większą od szerokości towaru, a nośność równą lub większą lub większą od ciężaru ładunku. Ich rozstaw musi być taki, aby ułatwić dostęp obsługi do operacji załadunkowych.

STĘŻENIA

Stężenia - usztywnienie muszą być wystarczająco długie, tak aby umożliwiały równomiernie rozłożenie ciężaru na wspornikach.

Oferowane produkty znajdziecie Państwo na naszych branżowych stronach internetowych, do odwiedzenia których gorąco zapraszam.

Regały wspornikowe
Realizacje