Wyposażenie sklepów

Urządzenia chłodnicze, regały sklepowe, boksy kasowe

Regały sklepowe

Oferowane regały sklepowe mają na celu poprawę każdego aspektu zakupów poprzez funkcjonalność, ergonomię, wizualizację i technologię wzornictwa przemysłowego. Oferujemy produkty masowe, szeroką gamę modeli i modułowe meble dla nowoczesnego handlu detalicznego: od regałów, przez stanowiska kasowe i samoobsługowe, po regały zintegrowane, oświetlenie.

Doświadczenie nauczyło nas, że zwracanie uwagi na potrzeby klientów i zaangażowanie w ich zaspokajaniu jest niezbędne do tworzenia wartości i satysfakcji. Od połowy lat 90-tych dostarczamy rozwiązania poprawiające wydajność sklepów.

Nasze priorytety

Rozwiązania przeznaczone dla sklepów spożywczych mają funkcje wizualnego merchandisingu i zdolność do obsługi produktów o różnych rozmiarach i kształtach. Takie rozwiązania mają na celu zaspokojenie potrzeb wszystkich formatów punktów sprzedaży detalicznej, od małych sklepów po supermarkety, a nawet hipermarkety.

Korzyści

  • Doskonały wizualny merchandising i ergonomia
  • Modułowość i elastyczność
  • Akcesoria specyficzne dla każdej kategorii produktów
  • Oświetlenie LED podkreśla ekspozycję

Warianty ekspozycji

Dzięki dedykowanym akcesoriom nasze rozwiązania pozwalają detalistom na efektywną ekspozycję szerokiej gamy towarów. Cienka półka System 10 podkreśla ekspozycję produktu, półki Wireplus zapewniają lekkość samej konstrukcji, a szklane półki nadają się do przechowywania artykułów higieny osobistej.

Oświetlenie

Oferowany sprzęt wystawienniczy posiada certyfikowane systemy zasilania, które oświetlają regały sklepowe za pomocą wysokowydajnych lamp LED. Takie oświetlenie pozwala na wyróżnienie obszarów o szczególnej wartości by wzmocnić zainteresowania klientów.

Profesjonalne regały sklepowe porządkują grupy towarowe, pozwalają na ich odpowiednią prezentację i doświetlenie. Dzięki tym zabiegom klient podświadomie zostaje zachęcony do dokonania zakupu.

Regały sklepowe - na co zwrócić uwagę?

Podczas projektowania aranżacji sklepu, doboru regałów sklepowych należy zwrócić uwagę na poniższe aspekty:

1. Jaki rodzaj produktu, który ma być eksponowany

2. Łatwość dostępu do towaru, ergonomia i funkcjonalność

3. Mobilność regałów i kompatybilność półek

4. Przejrzystość ekspozycji

5. Powierzchnia handlowa, wysokość regałów, szerokość korytarzy

Wybierając typ regału sklepowego należy zwrócić uwagę na typ eksponowanego towaru, jego ciężar. Jego prezentacja powinna być przejrzysta i estetyczna. Regały sklepowe powinny nawiązywać do kolorystyki i design sklepu. Oprócz prezentacji produktu regały musi cechować funkcjonalność.

Charakterystyka regałów CEFLA

fot. Charakterystyka regałów sklepowych CEFLA

Cechy regałów sklepowych CEFLA:

  • Duża nośność półek
  • System modułowy
  • Wielokrotność rozwiązań i możliwości
  • Dostępność

Niektóre rodzaje regałów sklepowych, takie jak Wireplus, łączą stabilność z możliwością wentylacji powierzchni. Wireplus jest również najczęściej wybierany do działu sprzedaży win, ponieważ łączy w sobie elegancję i praktyczność. Druciany regał elegancko upiększa otoczenie sklepu, umożliwiając przenikanie światła, a jednocześnie daje poczucie lekkości i solidności.

Regały sklepowe

Metalowe regały do sklepów i supermarketów: narzędzie do wystawinia i ekspozycji towarów przeznaczonych do sprzedaży.

Porównanie regałów sklepowych

fot. Możliwości regałów sklepowych CEFLA

Regały sklepowe - zatowarowanie.

Ze względu na duże nośności poszczególnych półek, regały mogą być mocowane do ściany lub mieć tylną kolumnę i przedni słupek.

Regały stacjonarne a mobilne

Kluczowe kwestie leżące u podstaw wyboru systemu ekspozycyjnego między stacjonarnym a mobilnym muszą uwzględniać układ sklepu, ograniczenia przestrzeni, dostępny budżet oraz to, jak ważna jest czystość i higiena otoczenia. Stacjonarne regały sklepowe projektowane są dla powierzchni,w których nie jest wymagana częsta rearanżacja. Należy pamiętać, że przed projektowaniem, upewnić się, że korytarze pomiędzy regałami są odpowiednie i umożliwiają manewrowanie zarówno paletami jaki wózkami..

Elastyczność szeroko rozpowszechnionego systemu 3x3 Cefla

Regały metalowe mogą być mniej lub bardziej uniwersalne. Niektóre typy można modyfikować poprzez zastosowanie kół, które czynią je mobilnymi, lub za pomocą niestandardowych konfiguracji, stosowanych w przypadku wystąpienia określonych potrzeb. Przykładem jest innowacyjny system 3x3 Cefla , który pozwala na stworzenie regałów z efektami szachownicy i „łamanymi elementami”, które nadają osobowości powierzchni ekspozycyjnej i tworzą dynamiczne i nie monotonne ścieżki dla klientów. Wśród cech, które sprawiają, że 3x3 jest innowacyjnym regałem, jest również jego prostota montażu , bez spawania i bez śrub

Dodatkowe elementy i akcesoria

W sklepie lub supermarkecie istotne są stoły i akcesoria, również wykonane z metalu lub z połączeniem metalu i innych materiałów, takich jak drewno.

Regały sklepowe

fot. Regały sklepowe

Regały sklepowe - FILM