Wyposażenie sklepów

Urządzenia chłodnicze, regały sklepowe, boksy kasowe

Regały sklepowe

Metalowe regały do sklepów i supermarketów: narzędzie do wystawinia i ekspozycji towarów przeznaczonych do sprzedaży.

Profesjonalne regały sklepowe porządkuje grupy towarowe, pozwalają na ich opdopwiednia prezentację, doświetlenie. Dzięki tym zabiegom klient podświadomie zostaje zachęcony do dokonania zakupu.

Regały sklepowe - na co zwrócić uwagę?

Podczas projektowania aranżacji sklepu, doboru regałów sklepowych należy zwrócić uwagę na poniższe aspekty:

1. Jaki rodzaj produktu, który ma być weksponowany

2. Łatwość dostępu do towaru, ergonomia i funkcjonalność

3. Mobilność regałów i kompatybilność półek

4. Przejrzystość ekspozycji

5. Powierzchnia handlowa, wysokość regałów szerokość korytarzy

Wybierając typ regału sklepowego należy zwrócić uwagę na typ eksponowanego towaru, jego ciężar. Jego prezentacja powinna być przejrzysta i estetyczna. Regały sklepowe powinny nawiązywać do kolorystyki i design sklepu.

Charakterystyka regałów CEFLA

fot. Charakterystyka regałów sklepowych CEFLA

Wymiary i modułowość metalowych regałów sklepowych.

Oprócz prezentacji produktu regał musi system regałów musi cechować funkcjonalność.

Wszystkie regały sklepowe produkcji CEFLA:

  • Duża nośność półek
  • Modułowość
  • Wielokrotność rozwiązań i możliwości

Teraz, jako standard są dostępne słupki 3x3 lub 6x3, 8x3, a nawet 11x3.

Niektóre rodzaje regałów sklepowych, takie jak Wireplus firmy Cefla Shopfitting, łączą stabilność z możliwością wentylacji powierzchni. Wireplus jest również najczęściej wybierany do działu sprzedaży win, ponieważ łączy w sobie elegancję i praktyczność. Druciany regał elegancko upiększa otoczenie sklepu, umożliwiając przenikanie światła, a jednocześnie daje poczucie lekkości i solidności.

Porównanie regałów sklepowych

fot. Możliwości regałów sklepowych CEFLA

Regały sklepowe - zatowarowanie.

Ze względu na duże nośności poszczególnych półek, regały mogą być mocowane do ściany lub mieć tylną kolumnę i przedni słupek.

Kluczowe kwestie leżące u podstaw wyboru systemu ekspozycyjnego między stacjonarnym a mobilnym muszą uwzględniać układ sklepu, ograniczenia przestrzeni, dostępny budżet oraz to, jak ważna jest czystość i higiena otoczenia.

Stacjonarne regały sklepowe projektowane są dla powierzchni,w których nie jest wymagana częsta rearanżacja. Należy pamiętać, że przed projektowaniem, upewnić się, że korytarze pomiędzy regałami są odpowiednie i umożliwiają manewrowanie.

Elastyczność szeroko rozpowszechnionego systemu 3x3 Cefla

Regały metalowe mogą być mniej lub bardziej uniwersalne. Niektóre modele można modyfikować poprzez zastosowanie kół, które czynią je mobilnymi, lub za pomocą niestandardowych konfiguracji, stosowanych w przypadku wystąpienia określonych potrzeb.

Przykładem jest innowacyjny system 3x3 Cefla , który pozwala na stworzenie rozległych regałów z efektami szachownicy i „łamanymi elementami”, które nadają osobowości Twojemu sklepowi i tworzą dynamiczne i nie monotonne ścieżki dla klientów.

W sklepie lub supermarkecie istotne są również stoły i akcesoria, również wykonane z metalu lub z połączeniem metalu i innych materiałów, takich jak drewno.

Wśród cech, które sprawiają, że 3x3 jest innowacyjnym regałem, jest również jego prostota montażu , bez spawania i bez śrub.

Regały sklepowe

fot. Regały sklepowe

Regały sklepowe - FILM