Wyposażenie sklepów

Urządzenia chłodnicze, regały sklepowe, boksy kasowe

Regały sklepowe

Oferowane regały sklepowe i boksy kasowe zostały zaprojektowane, aby poprawić każdy aspekt zakupów poprzez funkcjonalność, ergonomię, wizualne merchandising i technologię projektowania. Oferujemy wyposażenie sklepów produkowane przez firmę CEFLA, szeroką gamę modeli i modułowe zestawy mebli do nowoczesnego handlu detalicznego: od regałów sklepowych, poprzez stanowiska kasowe, po zintegrowane stojaki prezentacji artykułów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo regały sklepowe System 10 o grubości półki 10 mm, regał sklepowy System 25 z ruchomą listwa cenową. Oba systemy można użyć w formacie EVO,przy użyciu pojedynczych paneli tylnych. Oferta obejmuje regały sklepowe dwustronne i przyścienne dla całego asortymentu produktów w sklepach spożywczych i przemysłowych np. regały standardowe do sklepów, regały na warzywa-owoce, regały sklepowe na pieczywo itp.

Regały sklepowe

Boksy Kasowe

Proponujemy nowoczesne boksy kasowe wykonane w najwyższym standardzie jakości, interfejsem klienta i wieloma opcjami personalizacji. Ergonomiczne, elastyczne i niezawodne stanowiska kasowe: idealne do wszystkich powierzchni handlowych zarówno małych i średnich zakupów w sklepach osiedlowych jak i supermarketach i sklepach wielkopowierzchniowych. Oferujemy stanowiska kasowe typ FUTUTA PLUS i CLASIC dla dużych sklepów oraz dla mniejszych i specjalnych stref w dużych supermarketach – FUTURA PROXI CLASIC i COMPACT.

Boksy kasowe

Doświadczenie nauczyło nas, że zwracanie uwagi na potrzeby klientów i zaangażowanie i wypełnianie ich oczekiwań jest niezbędne do tworzenia wartości i satysfakcji. Od 1995 roku dostarczamy rozwiązania mające na celu poprawę funkcjonowania sklepów. Zawsze dzieliliśmy się doświadczeniem z tymi, którzy nas wybrali.