Firma „ITALFROST” działa na rynku polskim od 1993 roku w sektorze kompleksowego wyposażenia supermarketów, sklepów w urzadzenia chłodnicze, regały i stanowiska kasowe, od 2003 roku także powierzchni magazynowych w regały magazynowe, półkowe, wspornikowe antresole. Wyposażamy sklepy i magazyny kompleksowo pod klucz lub częściowo..Nasze reslizacje projektów można spotkać na całym terytorium Polski w najwiekszych miastach np. Warszawa, Wrocław, Szczecin, Katowice, Poznań, Kraków, Łódź, Bielsko-Biała, Koszalin, Ełk, Biłystok, Rzeszów, oraz mniejszych - np. Świdnica, Włocławek,Toruń, Suwałki, Płock, Natolin oraz wielu innych. Zrealizowaliśmy również projekty sklepów w innych krajach – Kanada – supermarkety pod klucz, Szwecja - Sztokholm, UK - Londyn, a regałów magazynowych na Litwie, Ukrainie, Rumunia. W realizacjach projektów sklepów jak i magazynów wspierają nas nasi włoscy partnerzy CRIOCABIN, CEFLA, GS INDUSTRY.

Naszym klientom oferujemy doradztwo w sprawie doboru wyposażenia sklepów i magazynów, bezpłatne usługi w zakresie projektowania i aranżacji powierzchni sklepowych (tylko w przypadku zakupu naszych produktów) szeroką gamę produktów, nowoczesne technologie i design, konkurencyjne ceny, profesjonalną obsługę i serwis, terminowe dostawy i montaż.

Jeżeli uznają Państwo naszą ofertę za interesującą, z przyjemnością spotkamy się i przedstawimy nasze propozycje, zaprojektujemy, dostarczymy i zmontujemy zatwierdzone technologie.