Wyposażenie magazynów

Kompletne wyposażenie magazynów

Regały paletowe

Regały paletowe przeznaczone są składowania towarów na paletach, najczęściej o wymiarach 800 x 1200 i większych. W związku z tym głębokość oferowanych regałów paletowych to 1 100 mm i długości belek nośnych 2 700 oraz 3600 mm. Wysokość ram (regałów) zależy od systemu składowania, rodzaju towaru, obciążenia oraz wysokości budynku i w przypadku naszych regałów może sięgać nawet 13 m.

Optymalne rozwiązanie dla każdego typu magazynu, to to gdzie za niską cenę instalacji otrzymujemy wysoką wydajność powierzchni magazynowej, uniwersalność, możliwość dostosowania do różnorodnych produktów. Regały paletowe wykorzystamy w magazynach:

  • gdzie towary mogą być paletyzowane o jednym wymiarze, lub z paletami o różnych wymiarach na których umieszczane są produkty wielkogabarytowe
  • na ładunki niepaletyzowane (skrzyniopalety, beczki, kontenery). W tym przypadku niezbędny jest dostęp do każdej palety (regały rzędowe)
  • w przypadku gdy dostęp do każdej palety nie jest konieczny (regały wjezdne, regały, przesuwne, regały w systemie push-back, regały przepływowe)

W związku różnorodnością towrów, możliwością przystosowania wo warunków klienta oraz systemów składowania nasza oferta obejmuje regały paletowe WARIANT - całkowicie wykonane z blachy ocynkowanej, regały typ MASTER w których ramy wykonane są z blach ocynkowane a belki malowane proszkowo oraz regały paletowe system TMA z ramami typu MASTER i belkami ocynkowanymi.

Regały paletowe