Wyposażenie magazynów

Kompletne wyposażenie magazynów

Regały paletowe

Regały paletowe przeznaczone są składowania towarów na paletach, najczęściej o wymiarach 800 x 1200 i większych. W związku z tym głębokość oferowanych regałów paletowych to 1100 mm i długości belek nośnych 2700 oraz 3600 mm. Wysokość ram regałów zależy od systemu składowania, rodzaju towaru, obciążenia oraz wysokości budynku i w przypadku naszych regałów może sięgać nawet 13 m.

Regały paletowe - zastosowanie.

Optymalne rozwiązanie dla każdego typu magazynu, to to gdzie za niską cenę instalacji otrzymujemy wysoką wydajność powierzchni magazynowej, uniwersalność, możliwość dostosowania do różnorodnych produktów. Regały paletowe wykorzystamy w magazynach:

  • gdzie towary mogą być paletyzowane o jednym wymiarze, lub z paletami o różnych wymiarach na których umieszczane są produkty wielkogabarytowe
  • na ładunki niepaletyzowane (skrzyniopalety, beczki, kontenery). W tym przypadku niezbędny jest dostęp do każdej palety (regały rzędowe)
  • w przypadku gdy dostęp do każdej palety nie jest konieczny (regały wjezdne, regały, przesuwne, regały w systemie push-back, regały przepływowe)

Regały Paletowe - rodzaje.

W związku różnorodnością towarów, możliwością przystosowania wo warunków klienta oraz systemów składowania nasza oferta obejmuje regały paletowe:

  • regały paletowe typ VARIANT - całkowicie wykonane z blachy ocynkowanej. Stężenia ram regału paletowego VARIANT są łączone za pomocą klinów, w związku z czym nie używa się połączeń śrubowych. Belki nośne wykonane są za pomocą technologii zaginania. Taki system produkcji sztywność, nie ma ryzyka złamania i zmęczenia materiału. Również zmniejszone zostały koszt produkcji i montażu, jednocześnie przy zachowaniu wysokiej jakości.
  • regały paletowe typ MASTER w których ramy wykonane są z blach ocynkowanych, a belki malowane proszkowo. Regały wykonane ze stali 3.1B galwanizowanej metodą Sendzimira. Struktura ram o przekroju OMEGA ma właściwości i parametry lepsze od tradycyjnych słupków o kształcie litery C . Odstęp otworów do montażu belek wynosi 50 mm co zapewnia maksymalne wykorzystanie przestrzeni składowania.
  • regały paletowe typ TMA. Są to regały w których zastosowano ramy typ MASTER i belki ocynkowane typ VARIANT cynkowanymi.

Regały paletowe