Wyposażenie sklepów

Urządzenia chłodnicze, regały sklepowe, boksy kasowe

Regały na pieczywo

Pobierz Katalog   katalog

Regały na pieczywo

Oferujemy różne rozwiązania prezentacji pieczywa w sklepach i supermarketach od regałów przyściennych i środkowej strefy przestrzeni sprzedaży, po stoły, kosze pojemniki samoobsługowe.

Dzięki tym rozwiązaniom jest możliwe zbudowanie przyjaznego środowiska sprzedaży pieczywa i jego pochodnych. Drewniane i stalowe stoły oraz konstrukcje 3x3 mogą zostały użyte w sekcji świeżej żywności do wystawienia pieczywa pakowanego i nie pakowanego.

W celu wyróżnienia punktu sprzedaży pieczywa jest możliwość zastosowania wykończeń i całych regałów z drewniane lub metalu. Grafika umiejscowiona w górnych strefach w systemu 3x3 przyciąga wzrok klienta, zastosowanie regału w drucianych powoduje wrażenie lekkości konstrukcji. Regały System10 znacznie zwiększają powierzchnię sprzedaży. .

Specjalne oświetlenie wewnętrzne regałów na pieczywo, ma na celu podkreślenie punktu sprzedaży detalicznej i poprawę zakupów.

Dbałość o szczegóły i wykorzystanie produktów, które można dostosować i które są tak uniwersalne dla działu piekarniczego, pozwolą stworzyć sklep, który wyróżnia się ciepłym i przyjaznym stylem.

Realizacje

Zobacz pozostałą ofertę