Wyposażenie sklepów

Urządzenia chłodnicze, regały sklepowe, boksy kasowe

Pobierz Katalog   katalog

REGAŁY NA ALKOHOL

Oferowane rozwiązania to systemy modułowe które pozwalają na zaspokojenie wszystkich potrzeb przez i różnorodnych styli projektowania. Wszystko, co proponujemy, ma na celu tworzenie niestandardowych rozwiązań, których celem jest „ożywienie” wyglądu każdej sekcji, poprawa walorów ekspozycji alkoholi i wspieranie merchandisingu wizualnego.

Odnośnie strefy win, sami Państwo wiecie, że jest to jedna z najlepiej utrzymanych i spersonalizowanych sekcji punktu sprzedaży detalicznej alkoholu. Regały na wino z drewnianymi wykończeniami są zwykle preferowane w punktach sprzedaży detalicznej, ponieważ przypominają regały używane w sklepach z winami i prywatnych piwnicach. Rozmiar, kształt, kolor i materiał systemu regałów typ 3x3 można dostosować do każdego projektu, co sprawia, że możliwie jst tworzenie żywych i dynamicznych przestrzeni ekspozycji alkoholi.

Dzięki systemowi modułowemu opartemu na elementach 3x3, słupku, trawersie i belce, jest możliwe tworzenie różnych stołów prezentacyjnych i ekspozytorów promocyjnych, które można dostosować za pomocą wielu akcesoriów i wykończeń, aby budować nieskończone kombinacje.

Regały dwustronne na alkohol

Cechy regałów na alkohol:

Oferujemy modułowe, elastyczne rozwiązania zapewniające odpowiednią ekspozycję towarów i atmosferę w obszarach związanych z winem i napojami.

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam dostarczać konstrukcje o dużej pojemności, które jednocześnie uprzyjemniają czas dokonywania zakupów przez klientów.

Korzyści z zastosowania naszych regałów na alkohol:

  • Doskonała wizualizacja produktów
  • Wiele modułów i elastyczność w ich doborze
  • Przyjazna atmosfera i komunikacja z klientami
  • Specjalne oświetlenie LED podkreśla ekspozycję
  • Wysoka ładowność,pojemność

Projekt strefy sprzedaży alkoholu

Wszystko - od produktów i użytych materiałów po atmosferę, narzędzia komunikacji i utworzenie stref degustacji – projektujemy i dostarczamy tak, aby wdrażać skoordynowane rozwiązania dopasowane do celu. Ponadto pomagamy klientom w zdefiniowaniu projektu całych działów. Ultracienkie półki metalowe Systemu 10, regały druciane typ Wireplus, drewniane listwy i dodatki czynią wszystkie działy przyjazne i ergonomiczne w zakresie ekspozycji, obsługi, zatowarowania i dokonywania zakupów

Oświetlenie

Wszystkie nasze konstrukcje są przygotowane, dzięki certyfikowanemu systemowi niskiego napięcia, do zamontowania oświetlenia. Zastosowane rozwiązania pozwalają wszystkim detalistom podkreślić ekspozycję za pomocą oświetlenia LED na wybranych półkach.

Stoły na alkohol

Strefa regałów na alkohol

System regałów sklepowych na alkohol

Wyspa promocyjna na alkohol

Regały na alkohol 3x3

Zobacz pozostałą ofertę