Wyposażenie sklepów

Urzadzenia chłodnicze, regały sklepowe, boksy kasowe

Regały i szafy chłodnicze

Regały chłodnicze są nierozerwalnym elementem sklepów samoobsługowych. Dzięki nim maksymalnie zostaje zwiększona powierzchnia przeznaczona do eksponowania żywności, która wymaga niskich dodatnich, a w przypadku szaf na mrożonki ujemnych temperatur. Oferowane regały i szafy spełniają rygorystyczne normy ekspozycji chłodzonej i mrożonej żywności. Dobór tych urządzeń uzależniony jest od rodzaju i wielkości powierzchni handlowej oraz dostępnego asortymentu towarów.

Oferujemy szeroką gamę regałów chłodniczych, przeznaczonych do sprzedaży samoobsługowej oraz regał za ladę chłodniczą. Oferta obejmuje rożne ich typy: regał chłodniczy na pakowane świeże mięso, regal chłodniczy na nabiał, regal chłodniczy na warzywa-owoce. Szafy chłodnicze, to urządzenia przeznaczone do ekspozycji pakowanych, mrożonych produktów.

Nowoczesne technologie zastosowane w regałach chłodniczych

Nasze urządzenia pozwalają na duże oszczędność energii ze względu na użyte komponenty oraz zastosowaną technologię. Dostępne są regały przygotowanego do zewnętrznego zasilania chłodniczego oraz z wewnętrznymi agregatami. Ponadto, ze względu na szerokości korytarzy można wybrać regały wąskie lub szerokie. Zależnie od modelu, wyposażone w manualne lub automatyczne zasłony nocne oraz oświetlenie LED lub T5.
W związku z problemami zanieczyszczenia środowiska i ich zapobieganiu proponujemy ekologiczne urządzenia w których zastosowano jako czynnik chłodniczy PROPAN określany jako R290.

Celem ograniczenia zużycia energii elektrycznej oraz poprawienia warunków eksponowania żywności, proponujemy zastosowanie w regałach chłodniczych szklanych drzwi otwieranych na zawiasach.

Rodzaje szaf, regałów chłodniczych

Szeroką gamę regałów chłodniczych otwiera najnowszy produkt – regał chłodniczy ANGEL w którym w standardzie zastosowano wentylatory energooszczędne. Specjalny ich układ zmniejsza straty kurtyny pionowej.

Oferujemy również szafy chłodnicze o niespotykanym design przeznaczone do delikatesów i supermarketów – regał chłodniczy ETHOS, szafa chłodnicza ERIDE.

Regał chłodniczy ANGEL

Regały chłodnicze ANGEL