Wyposażenie sklepów

Urządzenia chłodnicze, regały sklepowe, boksy kasowe

Urządzenia ECO R290

Najwyższa wydajność energetyczna i najnowocześniejsza technologia: od dziś nasi dostawcy przestrzegają protokołu montrealskiego, tak aby ograniczyć stosowanie substancji odpowiedzialnych za efekt cieplarniany. Gaz R290 jest naturalną alternatywą dla czynników chłodniczych HFC i wysokim współczynnikiem GWP. Jest nietoksyczny i posiada pierwszorzędne właściwości termodynamiczne i energooszczędne.

Ekologiczny czynnik chłodniczy Propan R290 jest czynnikiem wybuchowym. Z tego powodu możliwości jego zastosowania są ograniczone normami bezpieczeństwa (EN 378 i IEC 60335-2-89), zgodnie z którymi w urządzeniach chłodniczych można stosować maksymalnie 150 g propanu R290 w jednym obwodzie. Jednocześnie urządzenia te można łączyć w ciągi chłodnicze.

 

 

 

Regał chłodniczy SAPPHIRE R290

Pobierz Katalog   katalog

SAPPHIRE, regał chłodniczy z własnym agregatem wewnętrznym na ekologiczny czynnik chłodniczy R290. Przeznaczony do prezentacji i sprzedaży produktów mlecznych i garmażeryjnych, pakowanego mięsa i owoców-warzyw zgodnie z klasami 3M2 / 3M1 / 3H. Regał zamknięty, wyposażony w otwierane na zawiasach drzwi z podwójnymi szybami (w opcji drzwi przesuwne). Zastosowany czynnik chłodniczy R290 znacznie ogranicza koszty jego użytkowania zarówno z uwagi na niższe zużycie energii elektrycznej jak i cenę samego czynnika. Półki o głębokości 45 cm, z listwami cenowymi. Witrynę chłodniczą SAPPHIRE można łączyć w ciągi chłodnicze. Daszek oraz ściany boczne mają zamontowane oświetlenie LED T5 (oświetlenie LED dostępne kolory biały 4000K dla M2 / H i różowy dla M1.

Realizacje

 

 

 

Regał chłodniczy PEARL R290

Pobierz Katalog   katalog

Regał z agregatem wewnętrznym na. Oświetlenie LED T5 w daszku oraz ściankach bocznych (oświetlenie LED dostępne kolory: biały 4000K dla M2. Wyposażony w elektryczny panel sterowania przystosowany do połączenia z pilotem poprzez sieć bezprzewodową lub za pomocą kabla.

Realizacje

 

 

 

Regał chłodniczy CORAL R290

Pobierz Katalog   katalog

Regał półkowy z wbudowanym agregatem z ekologicznym czynnikiem chłodniczym R290. Przeznaczony do ekspozycji i samoobsługowej sprzedaży produktów żywnościowych dla klasy 3M2. Wyposażony w cztery półki o głębokości 45 cm i zasobnik dolny 62 cm. Górne oświetlenie LED T5. Możliwość sterowania za pomocą WI-FI (opcja). Łatwy dostęp do skraplacza celem jego okresowego czyszczenia.

Realizacje

 

 

 

Niski regał chłodniczy AMBER R290

Pobierz Katalog   katalog

Niski regał chłodniczy z drzwiami szklanymi, przeznaczony do ekspozycji i sprzedaży produktów mlecznych i delikatesowych w klasie M2. Wyposażony w trzy poziomy półek o głębokości 500-400-300) mm wraz z listwami cenowymi H 40mm oraz oświetleniem daszka LED / Full vision. Wewnętrzny agregat chłodniczy na ekologiczny czynnik chłodniczy R290. Regał AMBER ma zastosowanie we wszystkich rodzajach samoobsługowych sklepów i supermarketów. Przystosowany do łączenia w ciagi chłodnicze. W opcji sterowanie za pomocą WI-Fi.

Realizacje

 

 

 

Wyspa diamont R290 PLUS/MINUS

Pobierz Katalog   katalog

Wersja temperatury / dodatniej temperatury (LT / NT) ma różne zastosowania w zależności od sytuacji i może być wykorzystana do sprzedaży lodów i mrożonek lub świeżych produktów takich jak przetwory mleczne, garmażeryjne czy też i pakowane mięso. Agregat wewnętrzny na ekologiczny czynnik R290, dzięki czemu zostało obniżone zużycie prądu elektrycznego. Dzięki małym wymiarom i wszechstronności wyspa DIAMOND GLASS jest idealnym rozwiązaniem merchandisingu dla każdego punktów sprzedaży samoobsługowej. Duża powierzchnia ekspozycyjna powiększona o wysoką szybę obwodową, zapewnia optymalną wizualizację produktów. Wyposażona jest w górne przesuwne szklane pokrywy, które gwarantują znaczącą oszczędność energii.

DIAMONT R290 PLEXI

Wersja temperaturowa (NT) przeznaczona do ekspozycji i sprzedaży świeżych pakowanych produkty produktów żywnościowych takich jak produkty mleczne, produkty delikatesowe i pakowane mięso.

Realizacje

 

 

 

Wyspa promocyjna RUBY R290

Pobierz Katalog   katalog

Samoobsługowe urządzenie promocyjne chłodnicze, na kółkach. Przeznaczone do sprzedaży promocyjnej produktów mlecznych, mięsa, gastronomii, owoców i warzyw. Hermetyczny, wbudowany agregat chłodniczy na ekologiczny czynnik chłodniczy R290. Automatyczne odszranianie ciepłymi parami. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii obniżono zużycie energii.

Realizacje

Zobacz pozostałą ofertę