Wyposażenie sklepów

Urządzenia chłodnicze, regały sklepowe, boksy kasowe

Urządzenia ECO R290

Najwyższa wydajność energetyczna i najnowocześniejsza technologia: od dziś nasi dostawcy przestrzegają protokołu montrealskiego, tak aby ograniczyć stosowanie substancji odpowiedzialnych za efekt cieplarniany. Gaz R290 jest naturalną alternatywą dla czynników chłodniczych HFC i wysokim współczynnikiem GWP. Jest nietoksyczny i posiada pierwszorzędne właściwości termodynamiczne i energooszczędne.

Ekologiczny czynnik chłodniczy Propan R290 jest czynnikiem wybuchowym. Z tego powodu możliwości jego zastosowania są ograniczone normami bezpieczeństwa (EN 378 i IEC 60335-2-89), zgodnie z którymi w urządzeniach chłodniczych można stosować maksymalnie 150 g propanu R290 w jednym obwodzie. Jednocześnie urządzenia te można łączyć w ciągi chłodnicze.

 

 

 

Regał chłodniczy Sipario Green R290

Pobierz Katalog   katalog

Zobacz przekroje   katalog

Pionowa szafa chłodnicza typu plug-in z drzwiami, zasilana czynnikiem chłodniczym Propan (R290), zwracająca szczególną uwagę na zrównoważony rozwój ekologiczny i oszczędność energii.

Nadaje się do wszystkich powierzchni handlowych, od minimarketów po hipermarkety, jest idealny do przechowywania produktów w opakowaniach jednostkowych. Charakteryzuje ją łatwość konserwacji i czyszczenia dzięki zastosowaniu wężownicy umieszczonej z tyłu szafki.

Regał przeznaczony do prezentacji i sprzedaży produktów mlecznych i garmażeryjnych, pakowanego mięsa i owoców-warzyw zgodnie z klasami 3M2 / 3M1 / 3H. Regał zamknięty, wyposażony w otwierane na zawiasach drzwi. Zastosowany czynnik chłodniczy R290 znacznie ogranicza koszty jego użytkowania zarówno z uwagi na niższe zużycie energii elektrycznej jak i cenę samego czynnika. Półki o głębokości 41 cm i 46 cm, z listwami cenowymi. Witrynę chłodniczą SIPARIO można łączyć w ciągi chłodnicze. Zamontowane oświetlenie LED T5 (oświetlenie LED dostępne kolory biały 4000K dla M2 / H i różowy dla M1.

Realizacje

 

 

 

Regał chłodniczy Overture Green R290

Pobierz Katalog   katalog

Zobacz przekroje   katalog

Pionowa, otwarta szafa chłodnicza typu plug-in, zasilana czynnikiem chłodniczym Propan (R290), zwracająca szczególną uwagę na zrównoważony rozwój ekologiczny i oszczędność energii.

Przeznaczony do ekspozycji i samoobsługowej sprzedaży produktów żywnościowych dla klasy 3M2. Wyposażony w cztery półki o głębokości 410 lub 460 cm (zależnie o wersji). Górne oświetlenie LED T.

Nadaje się do wszystkich powierzchni handlowych, od minimarketów po hipermarkety, jest idealny do przechowywania produktów w opakowaniach jednostkowych.

Realizacje

 

 

 

Regał chłodniczy Opera Green R290

Pobierz Katalog   katalog

Zobacz przekroje   katalog

Regał półkowy z wbudowanym agregatem z ekologicznym czynnikiem chłodniczym R290. Przeznaczony do ekspozycji i samoobsługowej sprzedaży produktów żywnościowych dla klasy 3M2. Wyposażony w trzy lub cztery półki o głębokości 360 cm. Górne oświetlenie LED.

Przeznaczony do wszystkich powierzchni handlowych, od minimarketów po hipermarkety, jest idealny do przechowywania produktów w opakowaniach jednostkowych. Charakteryzuje się łatwością konserwacji i czyszczenia.

Realizacje

 

 

 

Niski regał chłodniczy Samba R290

Pobierz Katalog   katalog

Zobacz przekroje   katalog

Szafa chłodnicza dostępna z drzwiami przesuwnymi oraz wersja otwarta zasilana czynnikiem chłodniczym propan (R290), szczególnie odpowiednia do prezentacji i konserwacji paczkowanego mięsa, wędlin, nabiału i napojów.

Wyposażony w trzy poziomy półek o głębokości 500-400-300) mm wraz z listwami cenowymi H 40mm oraz oświetleniem daszka LED / Full vision. Wewnętrzny agregat chłodniczy na ekologiczny czynnik chłodniczy R290. Regał SAMBA ma zastosowanie we wszystkich rodzajach samoobsługowych sklepów i supermarketów. Przystosowany do łączenia w ciagi chłodnicze.

Realizacje

 

 

 

Wyspa Chorus R290 PLUS/MINUS

Pobierz Katalog   katalog

Zobacz przekroje   katalog

Samoobsługowe urządzenie promocyjne chłodnicze, na kółkach. Przeznaczone do sprzedaży promocyjnej produktów mlecznych, mięsa, gastronomii, owoców i warzyw. Dostępna jako przełączalna wersja LT/MT (temperatury ujemne lub dodatnie) z przesuwanymi szklanymi panelami oraz w otwartej wersji MT bez przesuwanych paneli. Idealny do zakupów impulsowych i wyprzedaży promocyjnych, doskonale sprawdzi się w każdym sklepie. Hermetyczny, wbudowany agregat chłodniczy na ekologiczny czynnik chłodniczy R290. Automatyczne odszranianie ciepłymi parami. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii obniżono zużycie energii.

Temperatura: MT – PODWÓJNA, LT/MT

Klasa: 3M1-3M2 / 3M1-3M2-3L1

Typ : plug-in

Realizacje

 

 

 

Wyspa promocyjna Stage R290

Pobierz Katalog   katalog

Zobacz przekroje   katalog

Samoobsługowe promocyjne urządzenie chłodnicze, na kółkach. Przeznaczone do sprzedaży promocyjnej produktów mlecznych, mięsa, gastronomii, owoców i warzyw. Hermetyczny, wbudowany agregat chłodniczy na ekologiczny czynnik chłodniczy R290. Automatyczne odszranianie ciepłymi parami. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii obniżono zużycie energii. Przeznaczone do wszystkich powierzchni handlowych, od minimarketów po hipermarkety, jest idealne do przechowywania świeżych i pakowanych produktów. Zapewnia niespotykaną widoczność eksponowanych produktów.

Temperatura: MT

Klasa: 3M0 - 3M1 - 3M2 - 3H1

Typ : Plug-in (z agregatem wewnętrznym na R290)

Realizacje

Urządzenia ECO R290 - FILM

Zobacz pozostałą ofertę