Wyposażenie restauracji THE FARM w urządzenia chłodnicze

Właśnie otworzyła swoje podwoje restauracja THE FARM przy ulicy Mokotowskiej w Warszawie. Zgodnie z wizją inwestora, firma Italfrost przy wydatnej pomocy producenta, wyposażyła ją w najwyższej klasy urządzenia chłodnicze produkcji włoskiej firmy CRIOCABIN. Zamontowana została lada chłodnicza Etoile do eksponowania świeżej wołowiny, w której z zastosowano innowacyjny systemem chłodzenia nazwany G-CONCEPT. Polega on na wykorzystaniu systemu wymienników z glikolem oraz zaciągu powietrza przez specjalnie zaprojektowany układ wentylatorów.

Dzięki temu rozwiązaniu w elemencie ETOILE na świeżą wołowinę panuje wilgotność powyżej 90%. Mięso eksponowane w takiej ladzie nie traci swoich walorów kulinarnych i wizualnych. Produkty wędliniarskie eksponowane są w dalszej części lady chłodniczej oraz w urządzeniu EPS które zostało zamontowane na ścianie za ladą chłodniczą. Prezentowane są w nim wyroby z mięsa węgierskiej świni Mangalicy. Innym, zastosowanym nowatorskim rozwiązaniem jest wbudowana w ścianę komora chłodnicza GENESIS w której frontową ścianę stanowi szyba termiczna, a z tyłu zamontowane są szklane przesuwne drzwi. Klient siedzący na sali konsumpcyjnej widzi ekspozycję świeżego, dojrzałego mięsa, może wybrać odpowiedni dla niego element, który zostanie przygotowany w otwartej (za szybą) kuchni.

Do dojrzewania wołowiny, w ostatniej sali, została usytuowana szafa do dojrzewania wołowiny. Jest to urządzenie w pełni zautomatyzowane, w którym wilgotność i temperatura regulowane są zgodnie z wybranym programem. Do dojrzewania wołowiny zostało również zastosowane urządzenie EDB świetnie eksponujące cenne elementy mięsa wołowego.

Dopełnieniem całego chłodnictwa jest komora chłodnicza na zapleczu oraz schładzanie pomieszczenia przygotowania potraw. Wszystkie urządzenia zasilane są nowoczesnym agregatem typ I-COOL. Restauracja cieszy się wielkim uznaniem koneserów i konsumentów, którzy, dzięki zastosowanym urządzeniom tj: lady chłodnicze, komory chłodnicze, szafy do sezonowania wołowiny przez firmę Italfrost, mają do dyspozycji świeże produkty pochodzące z Mazur - polskiej krainy jezior.

Lada chłodnicza ETOILELada chłodnicza ETOILE

ETOLE i regał chłodniczy ETHOS z drzwiamiRegał chłodniczy z drzwiami ETHOS

Produkty w ladzie chłodniczej redtauracja THE FARMProdukty w ladzie chłodniczej

Wiszący regał EPV i lada ETOILE w restauracjiWiszący regał EPV

Wołowina w ladzie chłodniczejWołowina w ladzie chłodniczej

Dojrzewanie wołowiny w szafie do sezonowania TUSCANADojrzewanie wołowiny w szafie do sezonowania TUSCAN

Komora chłodnicza GENESIS z dojrzałym mięsemKomora chłodnicza GENESIS z dojarzałym mięsem

Lada chłodnicza ETOILE i regał chłodniczy ETHOSLada chłodnicza ETOILE i regał chłodniczy ETHOS

Lady chłodnicze ETOILE

Bar z lada chłodnicza ETOILEBar z ladą chłodniczą ETOILE

Szafa do dojrzewania wołowinySzafa do dojrzewania wołowiny

 

Dzień Szkozki w restauracji THE FARM

Przywitanie gości restauracji THE FARM