Nowe spojrzenie na komory chłodnicze do sklepu i supermarketu.

Jeszcze niedawno komory chłodnicze instalowane były na zapleczu sklepów i supermarketów. Służyły głównie do przechowywania towarów żywnościowych wymagających chłodzenia. Towary w dużych ilościach były ukryte przed okiem klienta. W obecnym czasie postrzeganie komór chłodniczych zmienia się w każdym rodzaju sklepów spożywczych, barach i restauracjach.

Wykorzystywane są do prezentacji produktów, spełniają równocześnie rolę (oczywiście zmniejszoną) podręcznego magazynu. Dzięki zastosowaniu przeszkleń w panelach oraz szklanych drzwi, klient może zobaczyć i wybrać interesujący go produkt. Firma CRIOCABIN proponuje takie rozwiązania przy zastosowaniu komór chłodniczych typ GENESIS oraz ELLE. Panele komór mogą być w wybranych kolorach, szyby i okna o rożnych rozmiarach.

Wymiary dostosowane są do wymogów klienta, powierzchni sklepu oraz prezentowanego towaru.. Zasilnie chłodnicze może być w formie monobloku ukrytego na suficie i zamaskowanego panelami ściennymi, lub zasilane zewnętrzne, które umożliwia zastosowanie wysokich komór. Poniżej przykłady nowoczesnych rozwiązań zastosowania komór chłodniczych w ofercie firmy CRIOCABIN..

Komora chłodnicza na warzywa owoceKomora chłodnicza na warzywa owoce

Komora chłodnicza ELLEKomora chłodnicza ELLE

Komora chłodnicza na półtusze i mięsoKomora chłodnicza na półtusze i mięso

Komora chłodnicza na seryKomora chłodnicza na sery

Ekspozycja mięsa w komorzeEkspozycja mięsa w komorze

Śierze mięso w komorze chłodniczejŚierze mięso w komorze chłodniczej

Ekspozycja win w Komorze chłodniczej GENESISEkspozycja win w Komorze chłodniczej GENESIS

Komora z winami w restauracjiKomora z winami w restauracji

Komora GENESIS z monoblokiemKomora GENESIS z monoblokiem