Typ Elle

Komora chłodnicza typ Elle

System ELLE pozwala na budowę standardowych, modułowych komór chłodniczych. Dzięki procesowi zaawansowanej technologi systemu sendwich, polegającym na wstrzyknięciu pomiędzy arkusze blach (odpowiednio wcześniej przygotowanych) poliuretanu wytwarzane są gotowe panele komór. Do produkcji używa się wyłącznie galwanizowanej, pomalowanej blachy o grubości 0,5 mm. W opcji, dla środowiska zasolonego, produkowane są panele jednostronnie wykonane ze stali nierdzewne INOX AISI 304 18 / 8-18 / 10: grubość 0,6 mm dla paneli obwodowych lub o grubości stali 0,6 mm: typ AISI 316.

Komora chłodniczatyp typ Elle

Elastyczna komora typ Elle

Elastyczna komora typ Elle

Komora chłodnicza Elle System przeznaczona jest do przechowywania mięsa, ryb, owoców i warzyw oraz produktów spożywczych, takich jak wędliny i sery. Charakteryzuje się dobrym stosunkiem jakości do ceny, a także swoją wszechstronnością: prosty i szybki w montaż. Komory chłodnicze typ ELLE oferują dużą elastyczność konfiguracji i mogą być dostosowane do każdego otoczenia dzięki swojej konstrukcji i niewidocznych połączeń. Modułowość elementów pozwala Elle System wyróżnić się w zakresie przemysłowych chłodni.

Certyfikowane bezpieczeństwo typ Elle

Elle BS2 to ognioodporna komora produkcji Criocabin, uznana i certyfikowana w najlepszej klasie bezpieczeństwa zarówno we Włoszech, jak iw Europie. Klasyfikacja materiałów według ich reakcji na ogień jest jednym ze środków ochrony przeciwpożarowej przewidzianych w Europie: Elle BS2 znajduje się we włoskiej klasie 1 i w klasie Bs2d0 zgodnie z prawodawstwem europejskim.

Gama certyfikowanych pomieszczeń sanitarnych Criosan z nadtlenkiem wodoru H2O2 została stworzona we współpracy z MedicAir Food, strategicznym partnerem w branży medycznej. Sanityzacja nadtlenkiem wodoru gwarantuje optymalną dezynfekcję powierzchni dzięki zastosowaniu tlenu o szerokim spektrum działania, biodegradowalnego i aktywnego nawet w obecności zabrudzeń spowodowanych substancjami organicznymi. Jest stabilizowany w czasie i nie indukuje oporności bakterii oraz działa na bakterie, wirusy i inne mikroorganizmy.

Certyfikowane bezpieczeństwo typ Elle

Komory chłodnicze typ Elle
Realizacje

Typ Elle Dane techniczne

  • Modułowe komory chłodnicze
  • Zewnętrzne wykończenie ścian wykonane z wcześniej pomalowanej blacha malownej
  • Wewnętrzne wykończenie ścian i sufitu pomalowaną blachą E80.
  • Podłoga z plastyfikowanego metalu.
  • Narożniki wewnętrzne są zaokrąglone.
  • Podłoga ze stali antypoślizgowej, atestowana - opcja
  • Standardowa komora:
  • Standardowe podłogi w komorach z podłogą
  • Profile PCV dla komór bez podłogi
  • Drzwi 90x190 cm z zamkiem typ Criocabin i wewnętrznym zamkiem bezpieczeństwa
 

Komory chłodnicze Typ ELLE