Wyposażenie sklepu mięsnego w nowoczesne lady chłodnicze, komory oraz szafy do sezonowania wołowiny w Gdańsku.

Przykład dobrze zorganizowanego sklepu mięsnego został zrealizowany w Gdańsku. Jest to mały butik z mięsem i wędlinami z wysokiej półki. Do prezentacji świeżego mięsa została zastosowana lada chłodnicza ELISIR 250 M1. Trzy chłodzone, oświetlane specjalnymi lampami LED półki oraz dolna powierzchnia ekspozycyjna pozwalają na znaczne zwiększenie powierzchni wystawowej i sprzedażowej. Lada zamykana jest od tyłu przesuwnymi drzwiami, których futryna jest ogrzewana. Takie rozwiązanie zapobiega to ich zaparowaniu po otwarciu i ponownym zamknięciu.

Druga lada, przeznaczona do prezentacji wędlin, to ENIXE 100 z dolnymi, chłodzonymi przechowalnikami i prostymi frontowymi szybami. Zastosowano w niej oświetlenie typ CRIOLED, które odbija barwę eksponowanego produktu. Ekspozycję wołowiny angus dopełnia szafa do sezonowania mięsa typ MEAT BLACK STAGIONATORE sezonowania mięsa typ MEAT BLACK STAGIONATORE.

Wszystkie procesy sterowane są automatycznie dzięki zaprogramowanym recepturom sezonowania. Celem prezentacji na zewnątrz butiku została usytuowana w dużym oknie szklana komora chłodnicza. Dzięki takiemu rozwiązaniu, osoby na zewnątrz zapoznają się z bieżącą ofertą. Magazyn mięsa to komora chłodnicza typ ELLE posadowiona koło lady ENIXE i pokryta płytkami ceramicznymi w kolorystce sklepu.

Zobacz pozostałą ofertę Italfrost - wyposażenie sklepów

Ciąg lady chłodniczychCiąg lady chłodniczych

Ciąg lady chłodniczychLady chłodnicze na mięso ELISIR

Lada chłodnicza na wędliny ENIXELada chłodnicza na wędliny ENIXE

Nowoczesne lady chłodniczeNowoczesne lady chłodnicze

Sezonowana Wołowina w szafieSezonowana Wołowina w szafie

Szafa do sezonowania wołowinySzafa do sezonowania wołowiny

Komora VisionKomora Vision