Kompleksowe wyposażenie supermarketu w nowoczesne lady na wędliny i regały chłodnicze, regały i kasy sklepowe, komory chłodnicze.

W dziale wyposażenia supermarketów w urządzenia chłodnicze i mroźne, nasza firma współpracuje z firmą COSTAN, należącej do światowej grupy EPTA (BONNET NEVE, MISA, EUROCRYOR, IARP). Dzięki nawiązaniu nowej współpracy (zrezygnowaliśmy z dotychczasowego dostawcy tych urządzeń), oferujemy najwyższej jakości regały chłodnicze, szafy i wyspy na mrożonki oraz komory chłodnicze.

W październiku został otwarty w Bielsku – Białej następny supermarket. Został zaprojektowany i wyposażony przez firmę Italfrost, pod klucz, w najnowocześniejsze regały chłodnicze typ GRAN VISTA - COSTAN (wszystkie ze specjalnymi, bezramkowymi drzwiami szklanymi) oraz szafy na mrożonki GRAN BERING - COSTAN, komory chłodnicze COSTAN - Misa, lady chłodnicze ENIXE i ERIDE - CRIOCABIN. regały sklepowe i boksy kasowe CEFLA.

Ewenementem jest zastosowanie po raz pierwszy w Polsce najnowszego produktu firmy COSTAN tj. regału chłodniczego GRAN VISTA INTEGRAL z agregatem wewnętrznym. Wizualnie nie rożni się on od regałów supermarketowych, a specjalna technologia pozwoliła na zamaskowanie agregatów i skraplaczy. Oczywiście regał należy do systemu GREEN (przyjazny dla środowiska) i jest zasilany ekologicznym czynnikiem chłodniczym R290 – PROPAN. Wszystkie nowości można oglądać bezpośrednio w supermarkecie lub na zmieszczonych zdjęciach. Dzięki producentom, naszej załodze i pozostałym realizacjom możecie Państwo zobaczyć możliwości naszej firmy.

Wszystke urzadzenia chłodnicze, regały oraz boksy kasowe można zobaczyć na zmieszczonych zdjęciach.

Urządzenia firmy COSTANUrządzenia firmy COSTAN

COSTAN szafa GRAN BERING mrożonkiCOSTAN szafa GRAN BERING na mrożonki

COSTAN regały chłodnicze GRAN VISTACOSTAN regały chłodnicze GRAN VISTA

Regały GRAN VISTA na nabiałRegały GRAN VISTA na nabiał

Regał na warzywa-owoce GRAN VISTA INTEGRALRegał na warzywa-owoce GRAN VISTA INTEGRAL

CRIOCABIN lada ENIXE regaŁ ERIDECRIOCABIN lada ENIXE regał ERIDE

CRIOCABIN - lad ENIXECRIOCABIN - lada ENIXE

Komory chłodnicze MISAKomory chłodnicze MISA

CEFLA Boksy kasoweCEFLA Boksy kasowe

CEFLA na chemięCEFLA regały na chemie

Cefla regały AGDCefla regały AGD

CEFLA MINI RACK na peletyCEFLA MINI RACK regały na palety

Wyspa warzywnaWyspa warzywna

Estetyka uchwytów drzwi szklanych ragału COSTANEstetyka uchwytów drzwi szklanych regału COSTAN

Drzwi bezramowe GRAN VISTADrzwi bezramowe w regale GRAN VISTA