Wyposażenie delikatesów w energooszczędne lady chłodnicze na mięso i wędliny typ ELECTA firmy CRIOCABIN w Kielcach

Lada chłodnicza ELECTA to produkt włoskiej firmy CRIOCABIN. Jest ona przeznaczona do ekspozycji i sprzedaży wszystkich grup artykułów wymagających chłodzenia. Jej fantastyczny design i gięta szyba podnoszą prestiż sklepu. Zastosowana w prezentowanych na zdjęciach delikatesach daje obraz przyjaznego sklepu i zachęca do zakupów. Część lady ELECTA przeznaczona do sprzedaży świeżego mięsa wyposażona jest w specjalny system utrzymania wysokiej wilgotności w przestrzeni wystawowej. Dzięki takim warunkom prezentacji świeżego towaru, zachowane zostają jego walory kulinarne, wizualne oraz organoleptyczne. Lada wykonana jest ze stali nierdzewnej INOX AISI304 : powierzchnia wystawowa oraz wewnętrzna.

Lada zastosowanie w mniejszych sklepach z agregatem wewnętrznym, w których nie ma możliwości zastosowania chłodniczego zasilania zewnętrznego. Dostępna jest z dolnymi chłodzonymi przechowalnikami. W przypadku większych powierzchni handlowych, lada ma wiele rozwiązań i typów o różnym przeznaczeniu dzięki którym, łączone w jeden ciąg, mogą prezentować różny asortyment żywności : ELECTA 100 i 200 - nabiał, wędliny, garmażerka, ELECTA 250 M1 – świeże mięso, ELECTA 550 (chłodzenie statyczne) – świeże mięso i ryby na lodzie, ELECTA 300 - lada chłodnicza na ciasta z wysuwaną szufladą, ELACTA 310 - lada neutralna na pieczywo i ciasta niechłodzone, ELECTA 450 – lada na produkty ciepłe. Załączone zdjęcia prezentują trzy typy : lada na świeże mięso, lada na wędliny i nabiał oraz lada na produkty ciepłe. Ladę ELECTA można zobaczyć w małym sklepie na zdjęciach poniżej link:

www.italfrost.pl/aktualnosci/male-delikatesy-w-wegierskiej-gorce.html

Lub w sklepie mięsno - wędliniarskim link:

www.italfrost.pl/aktualnosci/delikatesy-w-bydgoszczy.html

Nie zapomnieliśmy o produktach mrożonych i komorze chłodniczej. Urządzenia te zostały równocześnie zamontowane w opisanych delikatesach.

Lada ELECTA w delikatesachLada ELECTA w delikatesach

Świeże mięso w ladzie ELECTAŚwieże mięso w ladzie ELECTA

Wędliny w ladzie ELECTAWędliny w ladzie ELECTA

Lada ELECTA na produkty ciepłeLada ELECTA na produkty ciepłe

Produkty nabiałowe w ladzie ELECTAProdukty nabiałowe w ladzie ELECTA

Narożnik lady ELECTANarożnik lady ELECTA

Ostatnie spojrzenie na piękne delikatesyOstatnie spojrzenie na piękne delikatesy