EDB

Szafa do sezonowania EDB

Nowoczesny ekspozytor do dojrzewania wołowiny gwarantujący optymalizację tego procesu. Oferuje jednocześnie elegancką linię i prezentację eksponowanego produktu.

Dzięki stylowemu i funkcjonalnemu wzornictwu ekspozycja mięsa w EDB w wyspecjalizowanych sklepach nadaje im formę delikatesów oraz wrażenie luksusu.

Poprzez delikatny proces dojrzewania w systemie "Dry-Aging" sezonowane mięso otrzymuje wyjątkowy smak i doskonałe właściwości organoleptyczne.

Urządzenie oprócz standardowych wymiarów może zostać wyprodukowane według założeń klienta w systemie Taylor made (opcja).

Szafa do sezonowania EDB

Projekt EDB

Projekt EDB

Idealne połączenie elegancji i funkcjonalności.

Nowy ekspozytor do dojrzewania mięsa, który gwarantuje optymalny proces dojrzewania produktu, zapewniając jednocześnie elegancki wygląd. Zbudowany od wewnątrz w „całkowicie czarnej” laminowanej podwójnej szybie z sitodrukiem, ma wyrafinowaną i funkcjonalną estetykę, dzięki czemu doskonale nadaje się również do cateringu.

Idealna ekspozycja EDB

Współczesna reinterpretacja starożytnej metody.

EDB umożliwia dojrzewanie w systemie Dry Aged Beef, czyli delikatnym procesie dojrzewania, który pozwala uzyskać produkt o niepowtarzalnym smaku i doskonałych właściwościach organoleptycznych.

Ekspozycja czy dojrzewanie? Ty wybierasz.

EDB można ustawić elektronicznie, przekształcając proces dojrzewania w elegancką ladę chłodniczą.

Idealna ekspozycja EDB

Technologia zdalna EDB

Technologia zdalna EDB

Aplikacja do zdalnego sterowania.

Elektroniczny panel sterowania WOW Touch Control to doskonały interfejs do zdalnego monitorowania pomiarów wydajności produktów Criocabin, podłączonych do sieci za pomocą aplikacji do pobrania z systemu Android.

Szafa do sezonowania EDB
Realizacje

EDB Dane techniczne

  • Wymuszony obieg powietrza
  • W standardzie zawór elektroniczny "KVP" do kontroli ciśnienia w parowniku
  • Wnętrze wykonane ze stali nierdzewnej AISI 316
  • Można stosować środowiskach o dużym zasoleniu
  • Podwójnie oszklone drzwi i zamknięcie magnetyczne
  • Oświetlenie CRIOLED®

Szafy do sezonowania Wołowiny EDB