Szafy do dojrzewania

Pobierz Katalog   katalog

Szafy do sezonowania LoStagionatore

Wszechstronne zastosowanie

Szafy do sezonowania lostagionatore

Szafa do dojrzewania LoStagionatore umożliwia suszenie i sezonowanie wędlin, dojrzewanie sera i starzenie się mięsa. Ponadto, aktywując funkcję „piwnicy”, można ją stosować jako normalne ustawienie w zakresie temperatur od + 0 ° do + 30 ° C.

Szafa do dojrzewania mięsa PANORAMA 2 drzwi

Całkowita kontrola parametrów

Pełna kontrola parametrów pracy, temperatury, wilgotności i wentylacji pozwala na całkowite zarządzanie każdym etapem procesu dojrzewania lub starzenia w szafie do sezonowania.

Innowacyjny i elegancki design

Nowoczesna konstrukcja szafy do sezonowania mięsa ze stali nierdzewnej, która wyróżnia urządzenie LoStagionatore, sprawia, że jest to idealne narzędzie, aby zapewnić najwyższy prestiż eksponowanym produktom rzemieślniczym.

Efekt komory

Szafa od sezonowania i dojrzewania LoStagionatore pozwala mieć nowoczesną komory o doskonałym zakresie wilgotności przez cały rok, niezależnie od zewnętrznych warunków psychrometrycznych.

Całkowicie wykonane przez producenta

Szafy do sezonowania lostagionatore

Urządzenie LoStagionatore jest całkowicie produkowana przez jedną fabrykę, od opracowania do gotowego produktu. W porównaniu ze wstępnie zmontowanymi konstrukcjami, ma ona tę zaletę, że ma większą pojemność i lepszą izolację termiczną.

Kontrola Ph produktu

Możliwość wizualizacji PH i nagrywania wewnątrz produktu za pomocą dedykowanej sondy (tylko przy zastosowaniu sterownika typ EVERtouch).

Pełna kontrola parametrów

W szafie do dojrzewania i sezonowania prowadzona jest pełna kontrola parametrów pracy, temperatury, wilgotności i wentylacji co pozwala na całkowite zarządzanie każdym etapem procesu dojrzewania lub starzenia, zapewniając maksymalne dostosowanie procesu.

Zapis danych

Zapis i wyświetlanie danych przetwarzania za pomocą łatwego i intuicyjnego wykresu pozwala na całkowitą kontrolę nad cyklami, nawet po zakończeniu procesu. (Tylko sterownika EVERtouch).

Kontrola prędkości wentylacji

Możliwość regulacji prędkości przeplywu powietrza podczas całego cyklu pracy, aby uzyskać prawidłową wentylację w każdej fazie dojrzewania lub starzenia.

Nawilżacz

Urządzenie LoStagionatore All-in-One jest wyposażone w skuteczny system nawilżacza, który musi być podłączony bezpośrednio do sieci wodnej w celu ciągłej i aktywnej kontroli wilgotności, zarówno w fazach nawilżania, jak i osuszania.

Lampa bakteriobójcza UV

Bakteriobójcza lampa UV zmniejsza ładunek mikrobiologiczny powietrza i obszar przylegający do parownika, umożliwiając bezpieczną pracę w wysterylizowanym środowisku.

Sonda do produktów

Dokładna sonda, prawidłowo włożona do towaru podczas przetwarzania, zapewnia dokładne monitorowanie wartości temperatury w sercu produktu (tylko dla sterownika EVERtouch).

Natlenienie produktu

Automatyczny system wymiany powietrza umożliwia dotlenienie środowiska wewnątrz urządzenia, eliminując wszelkie nieprzyjemne zapachy i zanieczyszczenia.

Realizacje

Zobacz pozostałą ofertę