Wyposażenie sklepów

Urządzenia chłodnicze, regały sklepowe, boksy kasowe

Szafa na mrożonki Valzer Next

Pobierz Katalog   katalog

Zobacz przekroje

Szafa na mrożonki Valzer Next

Pionowa szafa na mrożonki typu plug-in z drzwiami, zasilana czynnikiem chłodniczym Propan (R290), która gwarantuje doskonałą prezentację produktów mrożonych. Tworyz elegancki klimat wszystkich powierzchni handlowych od minimarketów po hipermarkety. Doskonała odpowiedź na potrzeby detalistów stanowiacych sklepy w pobliżu.

Szafa na mrożonki Valzer Next

Doskonały przegląd produktów dzięki w pełni przeszklonym drzwiom, panoramicznym końcówkom terminala i systemowi oświetlenia LED firmy EPTA. Łatwa konserwacja dzięki „bezobsługowemu” skraplaczu.

VALZER NEXT to system przyściennych szaf na mrożonki, które można można łączyć w jeden ciąg wraz z regałami chłodniczymi typ TANGO o tym samym designie. Szafy na mrożonki VALZER dla temperatur ujemnych dostępne są ze szklanymi drzwiami. Szafę VALZER można łączyć w ciągi ekspozycyjno -sprzedażowe mroźnicze w połączeniu elementami na artykuły zywnościowe eksponowane w temperaturach dodatnich. Tworzą one jednolitą ścianę o tym samym design. Oświtlenie LED wzamontowane jest pionowo w ramach drzwi. Szafa charakteryzuje się dużą wszechstronnością zastosowania, wieloma możliwościami konfiguracji i kompaktowymi wymiarami. Szafa na mrożonki VALZER występuje tylko i wyłącznie z agregatem wewnętrznym na ekologiczny czynnik R290 PROPAN.

Dostępne są w następujących długościach 670, 1430 (dwoje drzwi), 2100 (troje drzwi) mm i ich wielokrotnościach (ciągi chłodnicze). Dwa typy głębokości : 70,6 cm oraz 80 cm.

Charkterystyka:

Agregat na ekologiczny czynnik chłodniczy R290 PROPAN

Oświtlenie LED

Dolny front 34,6cm

Systemy połączeniowe możliwość połączenia z regałem chłodniczym

Boki: pełne, pełne z lustrami od wewnątrz

Ścianki działowe

Półki 51 cm lub 60,1 (zależnie od wersji)

Elektroniczny panel kontrolny - w każdym elemencie można ustawić inną temperaturę konserwacji

Kolorowe panele dekoracyjne : dolny i górny (kolor wg tabeli RAL)

Akcesoria dodatkowe - fronty, podziałki, kratki dolne

Szafa na mrożonki Valzer Next - Realizacje

Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi realizacjami szafy na mrożonki Valzer Next.

Zobacz pozostałą ofertę