Wyposażenie sklepów

Urządzenia chłodnicze, regały sklepowe, boksy kasowe

Pobierz Katalog   katalog

Regały sklepowe 3x3

Regały metalowe spełniają wszystkie potrzeby w zakresie bezpieczeństwa i trwałości produktu. Ułatwiają również zakupy klientów - planowane lub impulsowe - ponieważ podnoszą jakość produktów i podkreślają ich estetykę

Regały sklepowe 3x3

Sklepowe regały metalowe CEFLA oferują różne stopnie wszechstronności. Niektóre modele można modyfikować, dodając podstawy na kołach, aby uczynić je mobilnymi, lub gdy pojawią się określone potrzeby, można je dostosować do niestandardowej konfiguracji,.

Dobrym tego przykładem jest innowacyjny system 3x3, który umożliwia tworzenie wszechstronnych rozwiązań regałowych z efektami szachownicy i „zakłóceniami”, aby nadać sklepowi dynamikę i dodatkową osobowość przyciągającą uwagę klienta. Funkcje przerywania linii wzorku ożywiają punkt sprzedaży detalicznej, tworzą dynamiczne środowisko i przełamują monotonię, która czasami może być zbyt jednostajna.

Regały typ 3x3

Jedną z cech, która sprawia, że 3x3 są innowacyjnymi regałami sklepowymi, jest łatwość ich montażu. Są zbudowane z pojedynczych elementów, które nie wymagają spawania ani śrub, co zmniejsza gabaryty podczas transportu i zapewnia szybki montaż.

Dzięki modułowemu systemowi można je skonfigurować tak, aby odpowiadał różnym potrzebom w zakresie ekspozycji.

Dodatkowo stoły i akcesoria - również wykonane z metalu lub kombinacji metalu i innych materiałów, takich jak drewno - również odgrywają kluczową rolę w ekspozycji rożnego asortymentu towarów w sklepie lub supermarkecie.

KONFIGURACJA:

  • MINIRACK - Tradycyjny system składający się z tylnej kolumny 9x3 i przedniego słupka 3x3
  • STOŁY EKSPOZYCYJNE - Statyczne lub na kołach, do ekspozycji towarów promocyjnych w obszarach centralnych
  • RÓŻNORODNOŚĆ - Dostępnych wiele kombinacji w celu poszerzenia asortymentu 3 x 3
  • PRIME - niezależny system o ładowności do 700 kg

Realizacje

Zobacz pozostałą ofertę