Wyposażenie sklepów

Urządzenia chłodnicze, regały sklepowe, boksy kasowe

Regały na pieczywo

Pobierz Katalog   katalog

Regały na pieczywo

Wykonujemy kompletny projekt handlowy, tworzenie koncepcji ekspozycji i przemysłowe rozwiązania w zakresie wyposażenia sklepów dla wszystkich sektorów handlu specjalnego w tym pieczywa. Dzięki modułowemu systemowi naszych rozwiązań wszystkie komponenty i akcesoria mogą być używane i montowane i łączone w uniwersalny sposób.

Dzięki systemowi regałów sklepowych na pieczywo typ 3x3, elementom pionowym, trawersom i belkom istnieje możliwość budowania różnych regałów, stołów i ekspozytorów, które można dostosować do wymogów eksponowanego i sprzedawanego towaru.

Pieczywo jest produktem codziennego spożycia i jako takie jest niezbędne dla klienta. Proponowane rozwiązania dla sprzedaży pieczywa w systemie samoobsługowym są bardzo atrakcyjne dla kupującego, co ma wpływ na wielkość dokonywanych zakupów.

Oferujemy różne rozwiązania prezentacji pieczywa w sklepach i supermarketach od regałów przyściennych i środkowej strefy przestrzeni sprzedaży, po stoły, kosze pojemniki samoobsługowe.

Dzięki tym rozwiązaniom jest możliwe zbudowanie przyjaznego środowiska sprzedaży pieczywa i jego pochodnych. Drewniane i stalowe stoły oraz konstrukcje 3x3 mogą zostały użyte w sekcji świeżej żywności do wystawienia pieczywa pakowanego i nie pakowanego.

W celu wyróżnienia punktu sprzedaży pieczywa jest możliwość zastosowania wykończeń i całych regałów z drewniane lub metalu. Grafika umiejscowiona w górnych strefach w systemu 3x3 przyciąga wzrok klienta, zastosowanie regału w drucianych powoduje wrażenie lekkości konstrukcji. Regały System10 znacznie zwiększają powierzchnię sprzedaży. .

Specjalne oświetlenie wewnętrzne regałów na pieczywo, ma na celu podkreślenie punktu sprzedaży detalicznej i poprawę zakupów.

Dbałość o szczegóły i wykorzystanie produktów, które można dostosować i które są tak uniwersalne dla działu piekarniczego, pozwolą stworzyć sklep, który wyróżnia się ciepłym i przyjaznym stylem.

Szeroki gama rozwiązań dla stoisk

Oferujemy szeroką gamę produktów dla działu piekarniczego, z których wszystkie można w dużym stopniu spersonalizować i dostosować do potrzeb formatu:

  • Ekspozytory samoobsługowe do towarów pakowanych lub pieczywa luzem
  • Lady serwisowe i lady zaplecza pozwalające na wbudowanie części aktywnych do wyrobów piekarskich i cukierniczych
  • Akcesoria działowe: uchwyty na torby, półki na wagi itp.
  • Atmosfera i komunikacja

Korzyści

  • Skoordynowany wizerunek działu (ekspozytory, lady serwisowe, lady zaplecza, atmosfera)
  • Specyficzne światła LED produkowane przez firmę Cefla
  • Modułowe, elastyczne rozwiązania
  • Projekt detaliczny

Zastosowane produkty i materiały, atmosfera i komunikacja mają na celu wdrożenie skoordynowanych rozwiązań dopasowanych do celu. Możemy pomóc klientom zaprojektować całe działy.

Oświetlenie

Nasze regały na pieczywo są wyposażone w certyfikowane systemy zasilania i oświetlenia, które mogą oświetlać ekspozycje za pomocą wysokowydajnych lamp LED. Nasze rozwiązani optymalizują ekspozycję najlepszych produktów piekarniczych i ciastkarskich.

Realizacje

Zobacz pozostałą ofertę