Wyposażenie magazynów

Kompletne wyposażenie magazynów

Pobierz Katalog   katalog

Regały półkowe Mito3 i Euro4

Idealne do magazynów, archiwów, biur i do przechowywania materiałów niepaletowych.

Regały MITO 3 i EURO 4 to systemy regałów półkowych, które wzajemnie się uzupełniają. Używają tego samego profilu, ale mają różne półki: z panelami (MI.TO. 3) lub z pojedynczą całą półką (EURO 4).

MITO 3 i EURO 4 są modułowe i można je dostosować do wagi, rodzaju towaru, który ma być przechowywany oraz wielkości magazynu.

MITO 3 wykorzystuje się również do złożonych wielopoziomowych struktur magazynowych, z podłogami antresolowymi i do zastosowań z mobilnymi podstawami.

Dostępna jest szeroka gama akcesoriów, dostosowanych zgodnie z życzeniem klienta tj. szuflady, przegrody, podziałki itp.

Jakość surowców i powłoki epoksydowe gwarantuje wytrzymałość i trwałość na długi czas.

Kolory. MI.TO. 3: ocynkowane , EURO 4: pomalowany na kolor szary, niebieski, żółty, biały (inne kolory: oferta na zapytanie).

MITO to regały bez połączeń śrubowych. Łatwy montaż, szeroka gama akcesoriów, ekonomiczne. Malowane wysokiej jakości farbą epoksydową lub ocynkowane. Idealna do przechowywania, magazynowania oraz dla archiwów. Regały półkowe MITO są proste i szybko w montażu i i w razie konieczności demontowane. Metoda montażu bez śrubowego, eliminuje problemy, z którymi często napotykane się systemach montowanych przy użyciu śrub.

Regały MITO z podestem

Regały MITO z podestem

Regały MITO z podestem

MITO - archiwum

MITO - archiwum

Regał MITO na opony

Regał MITO na opony

Rodzaje paneli działowych PANELE PEŁNE

Rodzaje paneli działowych PANELE PEŁNE

PANELE PERFOROWANE

PANELE PERFOROWANE

Realizacje

Zobacz pozostałą ofertę