Wyposażenie magazynów

Kompletne wyposażenie magazynów

Pobierz Katalog   katalog

Regały paletowe Master

Regały paletowe typ MASTER są flagowym produktem GS Industry, testowane i certyfikowane przez Uniwersytet w Padwie.

Ramy regału paletowego MASTER są dostępne w wielu wariantach. W zależności od przeznaczenia dla lekkich, średnich, czy ciężkich ładunków różnią się szerokością: 70mm, 100mm i 130 mm, a także grubością stali z jakiej wykonany jest profil.

Wszystkie elementy regału wykonane są ze stali o wysokiej wytrzymałości, certyfikowanej 3.1B, zgodnie z normą EN 10204 oraz galwanizowanej metodą Sendzimira.

Szczególna struktura ramy o przekroju omegi jest koncepcyjnie lepsza od tradycyjnych słupków otwartych w kształcie litery C . Regulacja poziomu belek/trawersów w regale paletowym Master co 50 mm zapewnia maksymalne wykorzystanie przestrzeni magazynowej.

Połączenie belki z zaczepem, w systemie MASTER wykonane jest w procesie spawania.

Montaż stężeń ram za pomocą rygli odbywa się za pomocą śrub.

System Drive-in. Regały paletowe w systemie Master są również dostępne w wersji DRIVE-IN/THRU, w którym dzięki eliminacji korytarzy roboczych dla wózków widłowych, przy tej samej powierzchni pojemność magazynowa podwaja się. Składowanie palet w systemie wjezdnym/przejezdnym odbywa się w tunelach, gdzie palety umieszczone są na szynach magazynowych.

Wykonanie regałów paletowych MASTER

Regały paletowe Master konstrukcyjnie oparte są na ramach typ 70-100-130, Ten innowacyjny system regałów można zdefiniować jako rewolucyjny ze względu na jego wysoką wydajność, a także szeroką gamę rozwiązań.

regały paletowe MASTER

Wiele systemów i rozwiązań dla regału MASTER.

Dodatkowe akcesoria : separatory, różnego typu podpory itd, pozwalają na dostosowanie regału paletowego MASTER do potrzeb magazynowania równych towarów.

regały paletowe MASTER

regały paletowe MASTER

W przypadku posadzki, na której mają być ustawione e regały magazynowe , powinna być wykonana zgodnie z normami. Przy posadzce zapewniającej odpowiednią nośność, ale wykończonej warstwą cienką i kruchą można zastosować specjalne podkładki pod ramy regału magazynowego, które skutecznie rozkładają obciążenie na większą powierzchnię.

regały paletowe MASTER

Dodatkowo dla zwiększenia bezpieczeństwa eksploatacji, proponujemy stosowanie odbojników bocznych oraz "stop palet".

regały paletowe MASTER

Realizacje

Zobacz pozostałą ofertę