Wyposażenie magazynów

Kompletne wyposażenie magazynów

Wyposażenie magazynów

Zajmujemy się logistyką magazynową, projektowaniem rozwiązań składowania i magazynowania towarów. Nowoczesny magazyn to rozwiązania logistyczne pozwalające na szybki transport wewnętrzny, łatwe załadowanie palet na regały, szybka kontrola ich ilości, prosta obsługa, trwałość konstrukcji. Naszą dewizą jest realizacja od projektu, poprzez dostawy do montażu regałów. Projekty wykonywane są w naszym biurze przy wsparciu włoskich inżynierów. Oferujemy regały magazynowe których producentem jest włoska firma GS INDUSTRY.

Produkty tej firmy rozwiązują problemy magazynowania wszelkiego typu i rodzajów towarów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo optymalne systemy dla każdego typu powierzchni magazynowej i systemu składowania. tj. regały paletowe, regały wspornikowe, regały półkowe podesty i antresole przemysłowe. Każde z tych rozwiązań można konfigurować w zależności od rodzaju składowanego towaru, jego gabarytów, stosowanej rotacji, wielkości i konfiguracji magazynu. Za przystępną cenę całkowitą inwestycji (regały oraz ich montaż) otrzymujcie Państwo wysoką, wydajną powierzchnię składowania zaprojektowaną i wykonaną zgodnie Waszymi wymogami i warunkami.

Nasze regały to produkt uniwersalny – ze względu na wiele rozwiązań w obrębie jednego typu można je dopasować do każdego rodzaju towaru pod względem gabarytów jak i jego wagi. Ze względu na wykonanie i materiał, którym jest blacha ocynkowana, są odporne na warunki panujące w obiekcie i na zewnątrz. Podczas ich użytkowania nie ma problemu uszkodzeniami warstwy lakierniczej i późniejszymi procesami rdzewienia.

U wielu naszych klientów zostały one zmontowane poza halami pod przysłowiową chmurką. Dzięki takiemu rozwiązaniu znacznie zwiększona została powierzchnia składowania bez nakładów inwestycyjnych na obiekty (poza przygotowaniem powierzchni na której mają być usytuowane).

Wyposażenie magazynów - FILM