Komory chłodnice w sklepie spożywczym

Komory chłodnicze w sklepie to jego niezbędny element. W dzisiejszych czasach i dobrze rozwiniętej logistyce dostaw towarów wymagających niskich temperatur magazynowania zbędna jest budowa dużych komór chłodniczych zabierających miejsce magazynowania innych towarów, pojemników i skrzynek. Komory z paneli wypełnionych wysoko spienionym poliuretanem zastępują komory o grubych ściankach zewnętrznych i wewnętrznych. Obecnie komory chłodnicze budowane są dla niezbędnych rezerw towaru lub jego zmagazynowania przed dniami o zwiększonym natężeniu zakupów.

Naszym klientom proponujemy komory chłodnicze dla trzech grup towarowych dla temperatur dodatnich oraz jedną dla mrożonek i lodów. Stosując nasze rozwiązania, można podzielić jedną większą komorę na kilka odrębnych, niezależnych z własnymi drzwiami, sterowaniem i chłodnicami. Komory przeznaczone dla temperatur „0” i dodatnich nie wymagają podłóg, dzięki czemu nie ma progu, który jest barierą do wjeżdżanie wózkami z towarem. W przypadku komór na mrożonki, własna komora podłogi jest niezbędną. W zależności od magazynowanego asortymentu i temperatur jego konserwacji i przechowywania, stosujemy różne grubości paneli : dla temperatur dodatnich panele o grubości 7 cm, dla komór na mrożonki – panele o grubości 10 cm.

Uwaga! Komory można zdemontować i postawić w innym miejscu, ponieważ panele łączone są za pomocą haków dociskających. Również dzięki tej technologii powstają szczelne połączenia.

Dla sklepów specjalistycznych proponujemy komory na wino i inne alkohole.

Zobacz komory chłodnicze w ofercie Italfrost!

Komora chłodnicza FROID

Komora chłodnicza ELLE