Jaki regał chłodniczy do sklepu?

Klienci z reguły mają dylemat jaki regał chłodniczy wybrać do sklepu? Przed decyzją, należy się zastanowić co chcemy w nim eksponować, jaki rodzaj i wielkość asortymentu. Należy zwrócić uwagę na szerokość korytarzy, ponieważ przed regałem chłodniczym zatrzymują się kupujący , celem dokonania wyboru i tworzą zatory. W związku z tym oferujemy regały chłodnicze o różnej szerokości i zastosowaniu.

Ważnym czynnikiem, ze względu na warunki sklepu, jest system zasilania chłodniczego. Biorąc pod uwagę szerokość korytarzy proponujemy regały samoobsługowe na nabiał, pakowane wędliny i owoce-warzywa: o szerokości 90 cm regał ANGEL, EURO PUKET, ENCORE, ETHOS i ENEOS. Ze względu na rodzaj zasilania chłodniczego oferowane regały chłodnicze występują w wersji przygotowanej pod agregat zewnętrzny: ENCORE, ETHOS oraz z agregatem wewnętrznym EURO PUKET PLUGIN ETHOS i ENEOS. Z uwagi na oszczędności energii elektrycznej, coraz więcej firm stosuje regały ze szklanymi drzwiami, w których zapotrzebowanie chłodnicze zmniejsza się o 50%. Wszystkie wymienione regały dostępne są w opcji z drzwiami szklanymi. Regał na warzywa-owoce posiada skośne lustro górne.

W standardzie zamontowane jest górne oświetlenie LED - 400K. Dostępne jest oświetlenie LED wszystkich półek Wszystkie regały wewnątrz, panel tylny oraz półki w regałach ETHOS, ENCORE wykonane są ze stali nierdzewnej INOX AISI304 co zapobiega korozji i zapewnia wieloletnie ich użytkowanie. Jednocześnie wszystkie parowniki zabezpieczone są w procesie kataforezy.

Jeżeli w sklepie brakuje miejsca na ekspozycję wędlin lub serów, ze względu na ograniczoną długość lady chłodniczej i szeroki asortyment, proponujemy specjalny regał chłodniczy ERIDE. W jego opcji jest wykorzystanie rurek i haków na wędliny. Dolna jego część to, w zależności od wersji, podręczny magazynek, zamykana chłodnia lub w miejsce na agregat wewnętrzny. Uwaga! Regał ERIDE dostępny jest w wersji grzewczej na ciepłe potrawy oraz w wersji gastronomicznej na pojemniki GN.

Znakomity design, perfekcyjne funkcjonowanie urządzeń są krokiem do lepszego funkcjonowania sklepu i zwiększenia jego obrotów.

Regał chłodniczy ANGEL na nabiał

Regał chłodniczy ERIDE  za ladą ENIXE

Regał chłodniczy ETHOS SHOW

Regał chłodniczy ANGEL