regaly_chlodnicze

Regały chłodnicze
DE RIGO REFRIGERATION
 
Regały chłodnicze
CRIOCABIN
Regały chłodnicze DE RIGO
(Kliknij TUTAJ)
 
Regały chłodnicze CRIOCABIN
(Kliknij TUTAJ)

Do Państwa dyspozycji oddajemy najnowszą linię regałów chłodniczych produkcji DE RIGO REFRIGERATION.
Oferujemy modele różniące się konstrukcją, wymiarami oraz wyglądem zewnętrznym. W standardzie wyposażone są w zasłony nocne, oświetlenie daszka, elektroniczny panel kontrolny. Regały chłodnicze mogą być wyposażone w skośne lustra górne, podświetlenia półek oraz czołowe ograniczniki i podziałki półek. Dekoracje regałów oferowane są w szerokiej gamie kolorystycznej umożliwiającej zachowanie kolorystyki firmy.
Proponujemy również regały chłodnicze wykończone w drewnie i jego pochodnych, a przeznaczone do ekspozycji wędlin i serów oraz warzyw i owoców.

 

 

Koncept wizualizacji towaru jest kluczem do sukcesu w sektorze sprzedaży żywności. Firma CRIOCABIN obrała nową drogę kreowania przestrzeni dla ekspozycji żywności zgodnie z naturą.
Przyjęte koncepcje są szansą rozwoju dla tych, którzy pragną oferować swoim klientom rozwiązania najlepszej włoskiej
stylistyki zgodnie z ideą architektów oraz projektantów. Oferowane regały chłodnicze przeznaczone są do wykorzystania w powierzchniach handlowych przyjaznych klientom. Ich zastosowanie stwarza niepowtarzalną atmosferę dokonywania przez nich zakupów. Oferta obejmuje urządzenia w wariantach o różnej wysokości i szerokości. Dostępne akcesoria i gama kolorów pozwalają na ich personalizację.

powrot