Sanityzacja nadtlenkiem wodoru: CRIOSAN - skuteczne rozwiązanie przeciw COVID19

CRIOSAN to rozwiązanie firmy Criocabin dla aktualnej potrzeby bezpieczeństwa i higieny poprzez profilaktykę i sanityzację w środowiskach komercyjnych i prywatnych.

Sanityzacja to usuwanie drobnoustrojów i zabijanie bakterii z różnych powierzchni. Słowo SANITAZE oznacza niszczenie bakterii w określonym czasie tzn.osiąga skuteczność po minimum 60 sekundach działania specjalnych środków. W innym wypadku działanie środków jest nieskuteczne.

Sanityzacja COVID

Criocabin opracował nową gamę ogniw do sanityzacji z nadtlenkiem wodoru H2O2 we współpracy ze strategicznym partnerem w sektorze medycznym: Medicair Food Srl, centrum badawczo-rozwojowym zajmującym się wdrażaniem innowacyjnych produktów i technologii dla przemysłu spożywczego, gastronomii, instytutów badawczych, uniwersytetów i organy administracji publicznej.

Sanityzacja COVID

Criosan jest przeznaczony do odkażania i odkażania bakterii lub wirusów dzięki działaniu nadtlenku wodoru.

Sanityzacja nadtlenkiem wodoru H2O2 – jak działa?

Roztwór nadtlenku wodoru H2O2 gwarantuje optymalną dezynfekcję powierzchni dzięki rozwojowi aktywnego tlenu o szerokim spektrum działania. Jest biodegradowalny, działa również na powierzchniach zabrudzonych substancjami organicznymi, stabilizuje się w czasie i nie powoduje oporności bakterii.

Nadtlenek wodoru działa na bakterie, wirusy, takie jak Sars-Cov-2, grzyby zarodnikowe i pierwotniaki.

Sanityzacja COVID