Nowoczesna lada chłodnicza ETOILE w sklepie mięsnym w Tomaszowie Mazowieckim.

Długa współpraca z klientem z Tomaszowa Mazowieckiego zaowocowała otwarciem tym mieście następnego, nowoczesnego sklepu mięsno – wędliniarskiego. Był to gruntowny remont z całkowitą wymianą wszystkich urządzeń chłodniczych. W obiekcie została zastosowana najnowocześniejsza, ekskluzywna lada chłodnicza ETOILE produkowana według wymagań klienta. Lada na świeże mięso ETOILE S-CONCEPT pozwala na utrzymanie wilgotności wewnątrz na poziomie 75-82%, co znacznie wpływa na utrzymanie świeżości eksponowanego mięsa.

Elementy przeznaczone na wędliny stanowią podstawę świetnej ich ekspozycji. Najnowszy kształt narożnika minimalizuje straty powierzchni i stwarza wrażenie prostoty, a jednocześnie wysublimowanych kształtów lady. Nowoczesne lampy CRIOLED dostosowują barwę do rodzaju eksponowanego produktu.

W ladzie chłodniczej ETOILE górna półka jest podnoszona na siłownikach.
Ustawiony za ladą regał chłodniczy ERIDE F, który znacznie zwiększył powierzchnię ekspozycyjną sałatek i produktów garmażeryjnych. Zastosowane górne lustro i nachylone półki zwiększają wizualizację produktów. Następne rozwiązanie to regał chłodniczy ETHOS S, który dodatkowo zwiększył powierzchnię ekspozycji i sprzedaży wędlin. Zostały również zamontowane dwie szafy o nazwie TUSCANA do dojrzewania mięsa i wędlin. Jedna do dojrzewania wołowiny, druga do dojrzewania kiełbas i salami. W szafach procesy dojrzewania sterowane są automatycznie poprzez dobór odpowiedniego programu sterującego temperaturą i wilgotnością.

Realizacja Tomaszów MazowieckiLada chłodnicza na świeże mięso

Realizacja Tomaszów MazowieckiRegał chłodniczy na sałatki

Realizacja Tomaszów MazowieckiSzafy o nazwie TUSCANA do dojrzewania mięsa i wędlin

Realizacja Tomaszów Mazowiecki