Sklep mięso wędliny w Dzierżoniowie wyposażony w lady chłodnicze ENIXE produkcji CRIOCABIN.

Klimatyczny sklep mięsno - wędliniarski zaprojektowany o ze smakiem i położeniem nacisku na otoczenie i nastrój starej kamienicy. Zaprojektowaliśmy system obsługi zza lady oraz system samoobsługi z produktami kolonialnymi. Lady i regały chłodnicze nawiązują do atmosfery zamierzchłych lat. Stylistyka i wy materiały wykończeniowe tworzą atmosferę ekskluzywnych delikatesów. Lady chłodnicze ENIXE zostały podzielona na strefy zależne od asortymentu. : lada na wędliny, następnie ENIXE 250 M1 lada o podwyższonej wilgotności.

Strefę trzecią stanowi lada na przygotowywane na miejscu potrawy ciepłe,. Strefa wędlin obejmuje ekskluzywny regał chłodniczy ETHOS S co znacznie zwiększyło ekspozycję produktów. W drugiej części sklepu została usytuowana lada na sery i produkty garmażeryjne. Produkty nabiałowe dostępne w systemie samoobsługi prezentowane są w niskim regale typ ETHOS D.
Tk zaprojektowany system wymusza kierunek ruchu klienta, który płaci za zakupione produkty na końcu sklepu, gdzie został ustawiony mały boks kasowy.

Realizacje DzierżoniówLada chłodnicza ENIXE na mięso

Realizacje Dzierżoniów

Realizacje DzierżoniówLada chłodnicza ENIXE na sery

Realizacje DzierżoniówRegał chłodniczy na nabiał

Realizacje Dzierżoniów