Nowoczesne urządzenia chłodnicze - modernizacja supermarketu w Zatorze

Na wniosek inwestora przeprowadziliśmy modernizację supermarketu w miejscowości Zator. Jest to już czwarty supermarket tej znanej, rodzinnej sieci, wyposażony przez firmę ITALFROST. Zostały usunięte starsze urządzenia, a w ich miejsce zamontowane nowoczesne produkcji włoskich firm: CRIOCABIN - lada chłodnicza ENIXE, DE RIGO REFRIGERATION - REGAŁY CHŁODNICZE ANGEL z drzwiami szklanymi, oraz szafa na mrożonki TIMOR 2.0.

Nowości, jaką zastosowaliśmy po raz pierwszy w Polsce jest komora chłodnicza produkcji De RIGO Refrigeration typ FROID z pięcioma drzwiami. Charakteryzuje się tym, że bezpośrednio za drzwiami znajdują się ażurowe półki do których obsługa ma bezpośredni dostęp. Została ona posadowiona jako przedłużenie regałów chłodniczych ANGEL i sięga za ladę chłodniczą ENIXE. Dzięki takiemu rozwiązaniu, obsługa stoiska mięso - wędliny, ma zaplecze magazynowe pod ręką i może uzupełniać ofertę towarową natychmiast.

Takie rozwiazanie znacznie usprawniło również obsługę klienta, ograniczyło nakład pracy i dostaw. W sklepie wykorzystano regały neutralne system EVO - produkcji CEFLA oraz stanowiska kasowe FUTURA PROXI COMPACT. Ich zastosowanie i eliminacja standardowych stanowisk kasowych znacznie powiększyło strefę sprzedaży oraz zmniejszyło korytarz za kasami. Ponadto usprawniło obsługę klienta, a wszyscy kasjerzy mają dostęp do całego asortyment bezpośrednio podawanego z za regałów ustawionych za linią boksów kasowych.

Lada chłodnicza typ ENIXE komora chłodnicza typ FROID

Regał chłodniczy ANGEL komora FROID

Regał chłodniczy ANGEL

Komora chłodnicza typ FROID