Nowoczesne urządzenia chłodnicze - wyposażenie supermarketu w Zatorze

Na wniosek inwestora przeprowadziliśmy modernizację supermarketu w miejscowości Zator. Jest to już czwarty supermarket tej znanej, rodzinnej sieci, wyposażony przez firmę ITALFROST. Zostały usunięte starsze urządzenia, a w ich miejsce zamontowane nowoczesne produkcji włoskich firm: CRIOCABIN - lada chłodnicza ENIXE, DE RIGO REFRIGERATION - REGAŁY CHŁODNICZE ANGEL z drzwiami szklanymi, oraz szafa na mrożonki TIMOR 2.0.

Nowości, jaką zastosowaliśmy po raz pierwszy w Polsce jest komora chłodnicza produkcji De RIGO Refrigeration typ FROID z pięcioma drzwiami. Charakteryzuje się tym, że bezpośrednio za drzwiami znajdują się ażurowe półki do których obsługa ma bezpośredni dostęp. Została ona posadowiona jako przedłużenie regałów chłodniczych ANGEL i sięga za ladę chłodniczą ENIXE. Dzięki takiemu rozwiązaniu, obsługa stoiska mięso - wędliny, ma zaplecze magazynowe pod ręką i może uzupełniać ofertę towarową natychmiast.

Takie rozwiazanie znacznie usprawniło również obsługę klienta, ograniczyło nakład pracy i dostaw. W sklepie wykorzystano regały neutralne system EVO - produkcji CEFLA oraz stanowiska kasowe FUTURA PROXI COMPACT. Ich zastosowanie i eliminacja standardowych stanowisk kasowych znacznie powiększyło strefę sprzedaży oraz zmniejszyło korytarz za kasami. Ponadto usprawniło obsługę klienta, a wszyscy kasjerzy mają dostęp do całego asortyment bezpośrednio podawanego z za regałów ustawionych za linią boksów kasowych.

Lada chłodnicza typ ENIXE komora chłodnicza typ FROIDLada chłodnicza typ ENIXE, komora chłodnicza typ FROID

Regał chłodniczy ANGEL komora FROIDRegał chłodniczy ANGEL komora FROID

Regał chłodniczy ANGELRegał chłodniczy ANGEL

Komora chłodnicza typ FROIDKomora chłodnicza typ FROID