Nowo wyposażony sklep w Sztokholmie

Zaprojektowaliśmy i wyposażyliśmy następny sklep w Sztokholmie. Jego aranżacja została opracowana w naszym biurze projektowym. Wyposażenie sklepu to urządzenia produkcji reprezentowanych przez nas firm włoskich. W sklepie sprzedawane są głównie artykuły żywnościowe produkowane w Polsce. Do ich prezentacji, na półkach zastosowane zostały regały sklepowe firmy CEFLA. Oczywiście nie obyło się bez akcentów ekologicznych.

Do sprzedaży produktów chłodzonych nabiałowych i garmażeryjnych oraz mrożonek i lodów zastosowany został ciąg regałów typ ONYX produkcji DE RIGO REFRIGERATION, które są zasilane agregatami wewnętrznymi z czynnikiem chłodniczym R290 - Propan. Polskie wędliny i sery eksponowane są w ladzie chłodniczej ENIXE.

Ponadto klienci sklepu mogą zakupić ciepłe, przygotowane na miejscu, potrawy prezentowane w pojemnikach GN umieszczonych ladzie ENIXE COMBI. System ten charakteryzuje się wykorzystaniem wentylatorów nadmuchujących ciepłe powietrze, dolnymi grzałkami i niewielkim zbiornikiem na podgrzewana wodę (pojemniki GN nie są zanurzone w wodzie).

Obsługa ma do dyspozycji panel sterowania na którym uwidocznione są rodzaje potraw i na tej podstawie dobierana jest temperatura, wilgotność oraz nadmuch ciepłego powietrza w zależności od podgrzewanego produktu.

Lada chłodnicza i ciepła ENIXE

Lada na ciasta ELISIR, lada ENIXE

Narożnik lady ENIXE

ENIXE lada na potrawy ciepłe

ENIXE ciepła

Pierogi w ladzie ciepłej ENIXE

Potrawy w ladzie ciepłej ENIXE

Panel sterownia ladą na potrawy ciepłe

Sklep spożywczy

Regał na nabiał i mrożonki ONYX

Regał CEFLA na słoiki

Regały sklepowe CEFLA