Nowo wyposażony sklep w Sztokholmie

Zaprojektowaliśmy i wyposażyliśmy następny sklep w Sztokholmie. Jego aranżacja została opracowana w naszym biurze projektowym. Wyposażenie sklepu to urządzenia produkcji reprezentowanych przez nas firm włoskich. W sklepie sprzedawane są głównie artykuły żywnościowe produkowane w Polsce. Do ich prezentacji, na półkach zastosowane zostały regały sklepowe firmy CEFLA. Oczywiście nie obyło się bez akcentów ekologicznych.

Do sprzedaży produktów chłodzonych nabiałowych i garmażeryjnych oraz mrożonek i lodów zastosowany został ciąg regałów typ ONYX produkcji DE RIGO REFRIGERATION, które są zasilane agregatami wewnętrznymi z czynnikiem chłodniczym R290 - Propan. Polskie wędliny i sery eksponowane są w ladzie chłodniczej ENIXE.

Ponadto klienci sklepu mogą zakupić ciepłe, przygotowane na miejscu, potrawy prezentowane w pojemnikach GN umieszczonych ladzie ENIXE COMBI. System ten charakteryzuje się wykorzystaniem wentylatorów nadmuchujących ciepłe powietrze, dolnymi grzałkami i niewielkim zbiornikiem na podgrzewana wodę (pojemniki GN nie są zanurzone w wodzie).

Obsługa ma do dyspozycji panel sterowania na którym uwidocznione są rodzaje potraw i na tej podstawie dobierana jest temperatura, wilgotność oraz nadmuch ciepłego powietrza w zależności od podgrzewanego produktu.

Lada chłodnicza i ciepła ENIXELada chłodnicza oraz witryna ciepła ENIXE

Lada na ciasta ELISIR, lada ENIXELada chłodnicza na ciasta ELISIR

Narożnik lady ENIXENarożnik lady chłodniczej ENIXE

ENIXE lada na potrawy ciepłeENIXE lada na potrawy ciepłe

ENIXE ciepłaLada ENIXE ciepła

Pierogi w ladzie ciepłej ENIXEPierogi w ladzie ciepłej ENIXE

Potrawy w ladzie ciepłej ENIXE

Panel sterownia ladą na potrawy ciepłe

Sklep spożywczyLada chłodnicza w sklepie spożywczym

Regał na nabiał i mrożonki ONYXRegał na nabiał i mrożonki ONYX

Regał CEFLA na słoikiRegał CEFLA na słoiki

Regały sklepowe CEFLARegały sklepowe CEFLA