Najnowsze lady chłodnicze firmy CRIOCABIN.

Włoskie rzemiosło skrojone na miarę oferuje najwyższą technologię oraz profesjonalny design lad chłodniczych.

Każdy projekt CRIOCABIN ma swój punkt wyjścia: zaspokojenie potrzeb klienta i użytkownika. Sztandarowym punktem projektowania jest zrozumienie klienta, tak aby poznać jego potrzeby i dać mu idealne, skrojone na miarę rozwiązanie: czy to „Szyte na miarę, czyli zbudowane dokładnie według życzeń, czy też lada chłodnicza dostępna w standardowych modułach i wyposażeniem zgodnie z wymogami klienta.

Wizja i cel CRIOCABIN to: lady chłodnicze dla każdego rodzaju sklepu mięsnego wędliniarskiego, cukierni czy gastronomii. Każdy z nich ma swoje potrzeby techniczne, stylistyczne i merchandisingowe. Każda z lad chłodniczych dopasowywana jest do produktu, który ma w niej być prezentowany. Czyli każdy moduł jest dedykowany pod względem temperatury, oświetlenia, systemu chłodzenia, wilgotności wyposażenia w akcesoria.

Dzięki tej idei następuje zmiana zamierzeń w rzeczywistość. Każda lada chłodnicza jest osobnym pomysłem kierowanym wyobraźnią, a następnie projektowana i produkowana w idealnej harmonii z potrzebami, które przekazał klient. Bliski kontakt z nim pozwala nam zinterpretować i przekształcić jego zamiary w idealny system ekspozycji i sprzedaży.

W realizacji tych zadań pomagają z najlepsze lady chłodnicze produkcji włoskiej firmy CRIOCABIN, a to: lada chłodnicza ETOILE, lada chłodnicza EBONY, lada chłodnicza EXIXE, ELISIR, IL MAGNIFICO, ELISIR itp.

Zobacz wszystkie lady chłodnicze CRIOCABIN ---> www.italfrost.pl/wyposazenie-sklepow/lady-chlodnicze.html

Nowoczesna lada chłodnicza EBONYNowoczesna lada chłodnicza EBONY

Lada chłodnicza EBONYONY z produktami garmażeryjnymiLada chłodnicza EBONYONY z produktami garmażeryjnymi

Lada chłodnicza ETOILE w buticuLada chłodnicza ETOILE w buticu

Lady chłodniczre ETOLE IL MAGNIFICOLady chłodniczre ETOLE IL MAGNIFICO

Lady chłodnicze  z mięsem ENIXE ELISIRLady chłodnicze z mięsem ENIXE ELISIR

Lada ENIXE na mięsoLada ENIXE na mięso

Lady MAGNIFICO i EBDLady MAGNIFICO i EBD